Sari la conținut
Forum Roportal
Karusko

Locul meu nu este aici ...!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma simt singur chiar daca am pe cineva alaturi ... chiar daca am prieteni prietena, familia si alti langa mine ... nimeni nu simte ce simt eu. Si mai ales cand este vorba de dragoste, nimic din jur nu este cum vreau, numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :cry:(( :cry:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu cat ai mai multa nevoie de ceva, cu atat acel ceva nu o sa se intample.

Editat de Waterina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce defecte ai?

 

Calitate reiesita din postare : romantic :cry:

 

Pentru ca nu esti pregatit sa traiesti asa ceva chiar daca iti doresti .

 

Ma simt singur chiar daca am pe cineva alaturi ... chiar daca am prieteni prietena, familia si alti langa mine ... nimeni nu simte ce simt eu. Si mai ales cand este vorba de dragoste, nimic din jur nu este cum vreau, numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :cry:(( :cry:

 

prietena ? adica iubita? pai ce probleme de cuplu aveti ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt singur chiar daca am pe cineva alaturi ... chiar daca am prieteni prietena, familia si alti langa mine ... nimeni nu simte ce simt eu. Si mai ales cand este vorba de dragoste, nimic din jur nu este cum vreau, numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :-(( :P

Da, K-Pax, locul tau nu este aici. Nu poti pentru ca nu incerci.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :)(( :P

Pentru ca lumea'i vopsita in tonuri de alb si negru .

Si oricum, ai tu ceva defecte ...altfel nu'mi explic. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma simt singur chiar daca am pe cineva alaturi ... chiar daca am prieteni prietena, familia si alti langa mine ... nimeni nu simte ce simt eu. Si mai ales cand este vorba de dragoste, nimic din jur nu este cum vreau, numic nu este roz... toate lucrurile sunt moarte si ma intreb de ce. De ce nu pot sa fiu cu o fata intro noapte, intrun club de jazz ... pe o lumina albastra in intuneric dansand cu ea si sa ma stranga in brate cum na mai facuto nici o fata. De ce nu pot sta tot asa cu o fata pe marginea mari in timp ce rasare soarele simtind vantul cu talpile bagate in apa .... sa simti acea caldura care sti ca exista .... dar, de 20 de ani nu am avut parte de asa ceva, si tin sa cred ca nu o sa am parte de asfel de momente... Oftez mereu si cateodata plang, Vreau sa ma bucur de lucruri simple ... dar ma aflu intro lume fara suflet moarta.... :-(( :P

 

Hmm...cand am citit ca de20 de ani nu a ia vut parte de asa ceva, am crezut ca ai vreo 40/50.. dar tu ai 21.M-am uitat la profilul tau. Pina la pensie mai ai timp :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hmm...cand am citit ca de20 de ani nu a ia vut parte de asa ceva, am crezut ca ai vreo 40/50.. dar tu ai 21.M-am uitat la profilul tau. Pina la pensie mai ai timp :P

Io's sigur c'a avut idile la gradinta, da le'a uitat .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dar crezi ca eu imi gasesc locul intr-o tara cu 99% halucinanti ? Daca zici ca vrei sa te bucuri de lucruri simple, incearca sa cunosti oameni care merg pe munte (nu manelisti daia la gratar, ci adevaratii iubitori ai muntelui). Desi si aia au fitele lor. Or iubi simplitatea muntelui, dar nu iubesc simplitatea adidasului si te iau cu fite de bocanci si cine stie ce alte echipamente. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×