Sari la conținut
Forum Roportal
Denis

Cum sa-ti faci forumul cunoscut?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Știu ca multi dintre voi v-ati facut propriul forum.As vrea și eu sa știu cum ati reușit sa aduceți at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa iti pui si aici, in profilul tau, un link catre el,

 

...cine stie :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Știu ca multi dintre voi v-ati facut propriul forum.As vrea și eu sa știu cum ati reușit sa aduceți at

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am sa incerc cu SEO....

In rest am facut de toate....am intrat chiar la parteneriate cu alte forumuri de unde aveam cont...si nu erau putine.

Rezultatul?Useri de pe alte forumuri care au intrat doar sa vada cum e....in rest debea daca am un user sau doi mai activi.

Oricum va multumesc!:gathering:

Daca aveti alte idei nu ezitati sa mi le spuneti....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Știu ca multi dintre voi v-ati facut propriul forum.As vrea și eu sa știu cum ati reușit sa aduceți atâția useri pe forumul dumneavoastră.

Pana acum am încercat sa strimit un mesaj celor din lista de messenger si am încercat sa-mi adaug forumul la: Top66, Trafic si UNlink.Degeaba nici un user.

Ma tem sa nu ramana pustiu forumul meu...pana acum sunt logata doar eu ca adiministrator si o prietena buna.

Va rog sa ma ajutati!

Si eu am o pagina :> si sper sa prinda la lume..plus k idee e buna si caut persoane kre sa se implice la pagina :> EDIT, e vorba despre o pagina de calatorii , cui nu ii place sa calatoreasca ? Astept cat mai multe persoane sa ne zica experientele lor de vacanta

 

EDIT

Editat de Darianna
scos link reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acesta nu este un topic de promovare a forumurilor, ci de discutii despre cum ar putea fi acestea promovate. FARA link-uri, fara reclame.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×