Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna,

 

Sunt cu actuala prietena de 1 an jumate dar de 6 luni e plecata in austria la studii si se intoarce curand. Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri. A spus ca a baut mult si ca ii pare rau ca a facuto. As dori un sfat in legatura cu ce sa fac daca sa o iert sau nu. O iubesc foarte mult si mi-e foarte greu sa ma despart de ea. Dar pe de alta parte ma gandesc ca ar faceo din nou. Chiar tin foarte mult la ea si dc as avea convingerea ca si ea ma iubeste si ca nu s-ar mai repeta asta as fi gata sa mai dau o sansa relatiei noastre. As dori va rog niste opinii ce ati face voi in situatia mea poate exista persoane care au mai trecut prin astfel de experiente si imi pot da un sfat. Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

lasa domnule,un sarut nu inseamna ca a lasat-o gravida!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

bine dom'le,dupa folosirea corecta a unui prezervativ sunt sanse minime sa vina cu burta la gura acasa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un banc indecent spune cand pot rezista , pe termen lung, relatiile la distanta. Daca n-ai fi aflat ca te-a inselat ( si daca o ducea putin capul, tinand cont de faptul ca ea e in alta tara, n-ai fi aflat), era o treaba, dar acum, daca tot stii, da-i papucii - e plina lumea de femei si cui pe cui se scoate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa o ierti,era beata :)" ,daca se repeta nu o mai ierti :-j ,parca ai avea sub 18 ani , asa ii intrebi pe altii...parca ai fi ca mine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ea mi-a spus ca avea de gand sa-mi zica ce a facut in momentul in care se intorcea acasa pt cu nu avea rost sa vb despre asta la telefon. Am aflat dintr-o conversatie aparuta cu o prietena de a ei pe o retea de socializare si ii zicea ca i s-a pus pata pe unu si ca a baut si ca s-a lins cu ala. De asemenea am intrebat-o daca ma mai iubeste si vrea sa continuam si spune ca da si ca nu simte nimic pentru ala. Nu stiu daca sa o cred si daca va mai repeta chestia asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Recent am aflat ca s-a sarutat de cateva ori cu un coleg de camin la niste chefuri.

 

la nişte chefuri, deci a recidivat :)

Editat de Moonstone

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×