Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ar fi cam lunga lista, stiu.

Numai cand ati citit titlul temei deja v-au trecut prin minte cateva, asa-i? Stiam eu.

Unele au o valoare mai mare, altele una mai mic, chiar nesemnificativa... vreau sa spun ca rutina este prezenta si in viata mea. Postati cele mai interesante lucruri care v-ar placea voua.

 

 

P.S. N-am de gand sa-mi iau viata.

Editat de George_brz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numai cand ati citit titlul temei deja v-au trecut prin minte cateva, asa-i? Stiam eu.

 

io cand am vazut titlu temei am crezut ca-ti place piesa "Carpe diem" a lu Metallica si vrei sa facem comentarii literare.

 

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cateva zile de stat in campul Tsitsikamma ...mirosul padurii de santal batut de valurile oceanului .... :hi:

 

http://www.google.co.uk/images?hl=en&q...ved=0CD4QsAQwBA

 

 

 

Foarte frumos locul... Iti doresc sa ajungi in Tsitsikamma nu doar cateva zile, ci vreo cativa ani. Viata noastra e mai lunga decat cea a pesimistilor (totusi realisti) care-si tot repeta ca-i scurta si trebuie traita (la minim)... si cateva zile in raport cu o viata e un nimic. SUCCES

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere mi-as dori sa pot calatori in viata in cate locuri posibile pot,sa vad pe cat se poate de multe pe aceasta planeta,sa am experiente noi,despre diverse culturi,traditii,sa vad peisaje superbe sa gust din gastronomiile locale,sa cunosc alti oameni,etc.M-as considera norocoasa sa am timpul,sanatatea si finantele sa merg unde-mi doreste inima oricand inainte sa dau coltul.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
io cand am vazut titlu temei am crezut ca-ti place piesa "Carpe diem" a lu Metallica si vrei sa facem comentarii literare.

 

Si din moment ce ai intrat sa-mi dai replay puteai sa incluzi in el si un raspuns pentru satisfacerea mea:o:

Cel putin asculta si tu piesa mea cum am ascultat-o si eu pe-a ta. E interesanta si-mi place Metallica, doar ca eu prefer ceva mai... necunoscut.

Editat de George_brz

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa iubesti, sa inveti sa canti la instrumente muzicale, sa faci un vas de lut, sa plantezi mai multi copaci nu unul, sa culegi afine si fragute, sa pandesti rasaritul la mare, sa faci alpinism, sa plutesti cu balonul, sa inoti cu delfini, sa te imprietenesti cu un cal, sa dansezi vals pe-un bloc

ce mi-ar placea mie...sa fac ceva care sa conteze pentru umanitate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×