Sari la conținut
Forum Roportal
.fetitza.

cele mai frumoase urari de craciun

Postări Recomandate

Fie ca Sarbatorile sa va aduca in suflet iubire si caldura,sa lasati grijile deoparte si sa va indopati cu salata boeuf,cozonaci,fripturi si torturi mari! :santa2:

La multi ani roportalienilor!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare an am invatat sa zambim,In fiecare an am invatat sa daruim.La vremea luminata a Nasterii Domnului nostru Isus Hristossi la rascrucea timpurilor va doresc sanatate,impliniri,bucurii,viata lunga in pace si intelepciune.Craciun Fericit!La Multi Ani!tuturor..forumistiolor!!de pe roportal..care sunt aici..si..care sunt departe!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cel mai frumos mesaj pe care l`am primit acum de Craciun...."imi doresc ca pentru tine Mos Craciun sa existe cu adevarat.."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un Craciun ca in povesti sa fiti inconjurati de iubire si fericire!! :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ii urezi unei fete: "iti urez un Craciun fericit si sa ti se indeplineasca toate dorintele (sa`l intalnesti pe fat`frumos, pe`o bucata de rai, las` ca stiu eu...) ne vedem in Caraibe."

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cel mai frumos mesaj pe care l`am primit acum de Craciun...."imi doresc ca pentru tine Mos Craciun sa existe cu adevarat.."

 

 

chiar frum.

dar io ma gandeam la altceva:

asemeni stelei care a calauzit magii catre Iisus, asasa te calauzeasca DUMNEZEU catre fericire!

 

pai... sarbatori fericite...si sa va dea Domnul sanatate, fericire si multi multi ..bani... :santa2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai haios mesaj pe care l-am primit eu a fost:

 

 

"Sania s-a rupt, renii au murit de frig, eu mi-am rupt piciorul si am ramas intepenit in horn, spiridusii sunt la cu*ve..anul asta caadou p*la.Semnat Mos Craciun!"

:santa2:

:lol: Ho!Ho!Ho Merry X-mas

 

Sper ca nu mi-a luat-o nimeni in nume de rau

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×