Sari la conținut
Forum Roportal
Stefan211

Vreau sa o recuceresc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut , sunt nou pe acest portal , am si eu o problema , sper sa nu va plictisesc deci sa incep

mai demult am iesit cu prietenii in parc iar o fata Andreea a adus o prietena d-ea ei Cristina cu ea la inceput mi se parea simpatica iar cu timpul am inceput s-o plac intr-un final mi-am luat inima in dinti si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine , a raspuns " da " totoul bine si frumos pana cand a zis ca nu mai poate fii cu mine ca il iubeste pe altul din alt oras cu care era pe mess :mda: , totusi am ramas prietenisi inca o iubesc , iar acum ea s-a despartit de baiatu ala acum pentru ca , Cristina este singura as vrea sa o "recastig " ma poate ajuta cineva sa o " cuceresc " va rog mult de tot va raman dator daca reusiti sa ma ajutati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa o "recastig " ma poate ajuta cineva sa o " cuceresc " va rog mult de tot va raman dator daca reusiti sa ma ajutati

Am eu o bagheta magica, singurul dezavantaj este ca ramai cu fata pentru totdeauna. Ce zici?

 

Apropo, esti nascut dupa '90?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinere ... o sa ti se para cam naspa ce iti zic eu acum, dar crede-ma ca e spre binele tau.

 

Las-o in pace, chiar daca acum orgoliul tau o vrea inapoi.

In viata exista momente cand tu dai papucii dar cand si ti se dau.

Invata sa traiesti si cu asta si totul o sa fie bine. E pacat sa te cramponezi de la varsta asta de o singura fata, cu care - cu siguranta, nu ai facut mare lucru.

 

Azi e joi, sambata du-te in discoteca si agata ceva nou !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut , sunt nou pe acest portal , am si eu o problema , sper sa nu va plictisesc deci sa incep

mai demult am iesit cu prietenii in parc iar o fata Andreea a adus o prietena d-ea ei Cristina cu ea la inceput mi se parea simpatica iar cu timpul am inceput s-o plac intr-un final mi-am luat inima in dinti si am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine , a raspuns " da " totoul bine si frumos pana cand a zis ca nu mai poate fii cu mine ca il iubeste pe altul din alt oras cu care era pe mess :spiteful: , totusi am ramas prietenisi inca o iubesc , iar acum ea s-a despartit de baiatu ala acum pentru ca , Cristina este singura as vrea sa o "recastig " ma poate ajuta cineva sa o " cuceresc " va rog mult de tot va raman dator daca reusiti sa ma ajutati

 

Pfaa, barbat esti tu ?!

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

spune-i sa intre pe roportal...

o agatam noi pentru tine...e bine asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
spune-i sa intre pe roportal...

o agatam noi pentru tine...e bine asa?

da... avem scoala si experienta in asa ceva!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E plina lumea de femei interesante - daca te-a vrut una te vor mai vrea si altele. Renunta la conceptul idiot ca o iubesc si kilu meu. Sfatul meu: nu face nimic, da-o dracu, daca e sa fiti impreuna oricum va face intamplarea sa fiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E plina lumea de femei interesante - daca te-a vrut una te vor mai vrea si altele. Renunta la conceptul idiot ca o iubesc si kilu meu. Sfatul meu: nu face nimic, da-o dracu, daca e sa fiti impreuna oricum va face intamplarea sa fiti.

Vai! Da' cum s-o dea dracu? :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vai! Da' cum s-o dea dracu? :roll:

E imoral s-o dea dracului. Oamenii buni, care sunt mereu legati intre ei prin sentimente de o profunzime inimaginabila, nu-si arunca partenerii la cosul de gunoi ca pe un deseu :stars: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×