Sari la conținut
Forum Roportal
Herr Spiegellman

Te iubeste si apoi nu...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

Depinde de situatie. Daca te referi la faptul ca Am o relatie cu cineva care imi spune ca ma iubeste, iar apoi aflu ca de fapt nu ma iubeste, atunci e rau.... :drunk: .

Dar daca imi spune cineva ca ma iubeste, iar apoi imi spune ca nu ma iubeste, fara sa avem o relatie, probabil ca o voi lua ca o gluma de prost gust din partea respectivului. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai... sa zicem ca e o persoana ce tine la tine... dar nu stie clar daca te iubeste ... si totusi iti spune aia ca dupa cateva zile sa iti spuna ca si-a dat seama ca nu e asa... ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?
Uff....incerc sa ma feresc cat de mult pot de astfel de oameni...daca totusi mi s-ar intampla asa ceva,cred ca i-as raspunde cu aceeasi moneda...."nu ma mai iubesti?","ok,atunci nu te mai iubesc nici eu" :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai... sa zicem ca e o persoana ce tine la tine... dar nu stie clar daca te iubeste ... si totusi iti spune aia ca dupa cateva zile sa iti spuna ca si-a dat seama ca nu e asa... ?!

Pai este o diferenta intre a tine la cineva si a iubi . Probabil mi-as da seama daca ma iubeste sau doar tine la mine. Si daca nu ma iubeste, oricat de mult l-as iubi, l-as lasa liber... De ce sa stau cu o persoana care nu ma iubeste cand poate, undeva, in lumea asta mare e cineva care poate ma iubeste cu adevarat? :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As tzipa la el:"da-mi inapoi cuvintele!!!!" :drunk:

 

 

 

Intr-o prima etapa imi zic ca sunt calma.F calma.Apoi ma comport ca si cum as fi f calma.(Ma abtin sa nu tzip pe un ton f calm ;) .)

 

 

 

Whatever...trecand peste...

...nu ma iubeste ,nu e nimic... sau il arunc in vant.Incerc totusi sa nu imi ascult instinctele.Daca i se intampla asta cuiva tre sa se abtina in reactii pt inceput.Maine este o alta zi. ;)

Maine voi vedea totul altfel.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi s-a intamplat...dupa 3 ani se trezeste intr-o seara sa imi spuna ca nu ma mai iubeste. FIreste ca m-am blocat si nu am stiut altceva ce sa fac decat sa plang in hohote. Nu l-am mai suportat in preajma mea.

A inceput si el sa planga si intr-un final mi-a zis ca s-a inselat...ca de fapt ma iubeste enorm.

Inca ii mai reprosez acea seara. E groaznic si sincer nici nu pot descrie in cuvinte ce am simtit in acele momente.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum ai reactiona daca ti-ar spune careva ca te iubeste si apoi isi retrage cuvintele ?

un sut in fund ... next :drunk:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi sa intamplat de vreo 2 ori!Pai cand iti spune prima data ca te iubeste si apoi isi retrage cuv te simti ingrozitor dar dupa ce realizezi ca nu te-a meritat si ca poti sa gasesti pe cineva care sa te merita si sa te respecte asa cum esti tu :drunk:

Editat de cristy_05

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum judec la rece dar cred ca as reactiona destul de normal ;)

nu ma iubeste,nu ma iubeste, asta e :drunk:

dar eu nu as fi lasat sa se produca aceasta confuzie, iti dai seama de la inceput daca este indecis ;)

in nici un caz nu as incerca sa-l fac sa isi schimbe parerea, dragoste fortata...nu prea exista; putem sa ne alegem pe cine sa iubim, da nu si cine sa ne iubeasca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×