Sari la conținut
Forum Roportal
Cristina4love

Nu stiu ce sa fac..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua.Am nevoie de un sfat deoarece simt ca innebunesc.Sunt cu prietenul meu A de 1 an si 4 luni..Doar ca in ultimele 3 luni nu ne-am vazut deloc deoarece el are foarte multa treaba.In acest timp de 3 luni mi-am facut foarte multi prieteni noi si am cunoscut un baiat.Ma placea, il placeam totul era perfect mai putin faptul ca inca eram cu A..Am discutat cu A si am decis ca relatia sa se termine deoarece nu mi se pare corect sa nu`mi acorde catusi de putina atentie..Doar ca nu a mers foarte bine cu baiatul pe care-l placeam si impulsiva fiind m`am impacat cu A..Acum dilema mea este ca nu stiu ce fac. Pt A am sentimente iar pt R este doar o atractie..Stiu ca relatia mea cu A nu va merge deoarece el va avea mereu treaba si va uita cu lunile de mine..Cred ca cel mai bine ar fi raman singura deoarece nu este genul meu cum inchei relatia cu cineva sa trec la urmatorull

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cred ca cel mai bine ar fi raman singura deoarece nu este genul meu cum inchei relatia cu cineva sa trec la urmatorull

Vad ca ti-ai raspuns singura la intrebare. :doh:

Ceea ce ai tu cu A nu este relatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

are balta peşte :mda: tu să ai timp şi răbdare să pescuieşti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu reusesc sa inteleg de ce se chinuie atat unele persoane, si ele si ei, sa inchege o "relatie".

treaba asta consuma energie, timp, nervi.......pentru ce anume?

 

nu merge cu A? ok, treci la R. nu merge nici cu R? incerci cu K.....etc etc etc. care-i baiu? de ce tre sa te legi obsesiv de o anume persoana?

 

 

chiar.....ce nume se exista cu K?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu reusesc sa inteleg de ce se chinuie atat unele persoane, si ele si ei, sa inchege o "relatie".

treaba asta consuma energie, timp, nervi.......pentru ce anume?

 

nu merge cu A? ok, treci la R. nu merge nici cu R? incerci cu K.....etc etc etc. care-i baiu? de ce tre sa te legi obsesiv de o anume persoana?

 

 

chiar.....ce nume se exista cu K?

zici asa insa cateodata intervin si sentimentele care nu te lasa asa usor sa renunti la o persoana :mda:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

in cazul in care nu sunt reciproce 100%, sentimentele trebuie tinute sub control si acceptata situatia ca atare.

 

mi se pare o aberatie imensa sa te tii de cieva care nu te vrea. e absurd si ridicol. nu poti determina pe cineva sa te iueasca. no way.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zici asa insa cateodata intervin si sentimentele care nu te lasa asa usor sa renunti la o persoana :mda:

De cand dau virginele sfaturi din astea?

Ai menstruatie si te-ai gandit ca esti deja femeie?

Ciocu' mic si joc de glezne.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand dau virginele sfaturi din astea?

si daca e virgina ce ? bravo ei ! nu multe fete mai snt virgine in ziua de azi la 16 ani..

on-topic.. Revin-o cu picioarele pe pamant,stai singura o vreme si pune-ti in ordine gandurile,sentimentele. Vezi care cum si ce. Stiu ce inseamna sa stai cu o persoana care uita de tne si pe urma cnd isi aduce aminte mai face si pe interesantu'..

 

Si Pharrell24 ,si eu snt virgina si dau sfaturi !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×