Sari la conținut
Forum Roportal
roportal

Cel mai frumos brad de pe Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ei lasa bre ca io nici macar nu am unul ca mi-a fost prea lene sa-l cumpar si sa-l mai si impodobesc. Nu de alta dar ar fi avut pisica in ce sa se catere. :D am cumparat doar un aranjament de ala de iarna cu lumanare. destul de dragut spun eu. Oricum, toti bradutii vostri sunt frumosi insa al lui DORO mi-a furat inima. :pardon: (bradul!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa frumusetea de bradut a lui DORO, al meu paleste, dar....e al meu :yes:

Poate ar trebui sa-ti reglezi mai bine camera foto, nu te supara, cred ca ar arata mult mai bine :pardon: :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce ziceti de asta ? Adevarul e ca nu obisnuiesc sa-l incarc cu prea multe... :pardon:

Frumos. Pacat ca e argintiu. Pe mine numa brazii verzi ma atrag, indiferent ca sunt artificiali sau nu. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumos. Pacat ca e argintiu. Pe mine numa brazii verzi ma atrag, indiferent ca sunt artificiali sau nu. :D

Sa stii ca pare mai verde cand il vezi in realitate :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poate ar trebui sa-ti reglezi mai bine camera foto, nu te supara, cred ca ar arata mult mai bine :pardon: :D

 

Da, sa stii ca in realitate e mai dragut, insa camera e de fapt un telefon cu camera nu tocmai performanta.

Dar merge...mie imi place :yes:

Oricum al tau e superb si de departe cel mai frumos :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da..si mie'mi place bradutul tau DORO,dar..tot cei verzi ma atrag mai mult,asta spune'am si eu,toti brazi sunt frumosi,fiecare este special in felul lui!!sa va traiasca :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mie imi place bradutul tau...simplu si dragut... :D ...oricum toti brazii sunt frumosi :pardon:

 

Off: Saru'mana :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×