Sari la conținut
Forum Roportal
Dlfoto

Imaginea nuntii tale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Suntem o echipa cu experienta momentelor pe care vrem sa le imortalizam, am trecut prin aceste clipe unice si stim cat de mult inseamna aceste fotografii. Dupa trecerea evenimentelor, peste ani, cu misiunea de a va reimprospata mereu amintirile, asa cum au fost ele, pozele si filmele sunt cea mai placuta modalitate de retraire a clipelor magice din timpul evenimentului, poate cel mai important eveniment din viata unui cuplu. Pozele si filmele pot sa sporeasca frumusetea momentelor, sa pastreze acea sclipire ce ne incanta inimile. Va invitam sa ne vizionati pozele si filmele in galeriile segmentate pe succesiunea de momente, specifice unui astfel de eveniment.

 

PhotoEvent

 

Va rugam sa ne comunicati parerile si sugestiile dumneavoastra.

post-296287-1277726317_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

 

Felicitari pentru site si pentru profesionalism, am fost una dintre invitatele unui eveniment sustinut de voi si mi-a placut foarte mult rezultatul, super poze, super filmare si super atitudine!

Am o prietena care are nunta pe 18 septembrie 2010 , legat de foto-video nu are inca ceva stabilit sigur insa ar vrea sa discute cu voi pentru aceea data.

Astept un raspuns

 

Multumesc

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×