Sari la conținut
Forum Roportal
nightwish

Depresia si viata sexuala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Bebe, femeia este cea care accepta barbatul, pe ce planeta traiesti tu?

 

FELICITARI! :rot: , aud ceva inteligent (da vad ca a fost spus doar ca scapare din jocul de mai sus.. tot e bine)

Editat de Darondny

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
FELICITARI! :rot: , aud ceva inteligent (da vad ca a fost spus doar ca scapare din jocul de mai sus.. tot e bine)

Simteam ca nu mai fac fata si trebuia s-o scald cumva :o:. Venind din partea ta, complimentul efectiv ma flateaza ;).

 

Cu replica asta isi hranesc femeile orgoliul de ani de zile.. :)

 

De-aia vad atatea doamne si domnisoare umilindu-se peste masura pentru a ajunge in patul unor barbati.. pentru ca intr-adevar, ele sunt cele care accepta :bye:

Nu stiu cum sta treaba la tine... stiu insa cum sta la mine. Va mai curge multa apa pe Dunare pana cand o sa ma simt onorata ca m-a f**** vreunul :bye: . Sigur, fiecare accepta ce conditie vrea ;).

Editat de Waterina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bebe, femeia este cea care accepta barbatul, pe ce planeta traiesti tu?

Mdea, am uitat ca barbati's boi .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu stiu cum sta treaba la tine... stiu insa cum sta la mine. Va mai curge multa apa pe Dunare pana cand o sa ma simt onorata ca m-a f**** vreunul :rot: . Sigur, fiecare accepta ce conditie vrea :).

 

N-am zis asta. Dar cred ca stii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La fel cum si tu stii ca exista destule femei care isi permit sa aleaga.

 

 

Nu e o chestie de permis sau nu. Pur si simplu nu-mi plac femeile care se bat cu pumnul in piept ca au barbatii la picioare.

 

Si replica zisa de tine o aud mereu din gura lor.

 

Atat.

 

Ca si fidelitatea, nici acceptatul nu tine de sex. Ca ne place noua sa impartim lumea in ce fac barbatii si ce fac femeile..asta nu inseamna ca avem si dreptate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mdea, am uitat ca barbati's boi .

:rot:

ce greu ma prind!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-am zis ca am toti barbatii la picioare , am spus ca eu aleg cu cine da si cu cine nu. Nu am facut studiu asupra femeilor in general, raspunsul meu a fost legat vis-a-vis de ceea ce m-a intrebat, cat se poate de personal, Raul. In definitiv, ma repet si rectific : in toata lumea animala, masculii sunt cei care "curteaza" femelele - a se vedea , de exemplu, paradele nuptiale de la pasari. Sigur, la om situatia este muuuuult :rot: diferita, din varii motive. Per total, indiferent de sex, este o chestiune de cine poate si cine nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai, dar eu nu am zis de tine. Am comentat o afirmatie de a ta. E o diferenta. Am zis de la inceput asta.

 

Nu-mi place sa explic si cele cele mai banale lucruri, ce naiba.. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×