Sari la conținut
Forum Roportal
Mimida

Un vet priceput si ieftin in Brasov

Postări Recomandate

Am avut un necaz cu pisi al meu care a avut probleme cu blanita.Am mers la un vet care mi a zis ca nu e nimic grav insa blanita a continuat sa cada rau de tot . Si din disperare dar si un pic de noroc am ajuns la farmacia veterinara de pe 15 Noiembrie unde vanzatorul s a dovedit a fi un vet extrem de priceput caci in cateva zile cu tratamentul sau pisi si a revenit. Si nici aspectul financiar nu e de neglijat caci produsele sale sunt si eficiente dar si ieftine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca ma bucur ca am gasit un vet bun asta dupa ce am cheltuit inutil si am tot fortat pisi sa inghita hapuri care nu au avut efect si m am gandit ca prinde bine o asemenea informatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, pacat de banii cheltuiti.

 

io am trei pisici, adica doi motani si o pisica. acu vro doo saptamani unu din motani, in culmea caldurilor, nush cum a reusit sa-si traga o gaura in burta, aproape de oo.

 

nu l-am dus la doctor. n-am avut chef. i-am tuns blanita dimprejuru ranii, l-am curatat, l-am un cu cicatrizante si acu doarme cracanat si-mi arata oole.

 

au perioadele lor. depinde fff mult cu ce sunt hranite. iar indoparea cu medicamente NU e o solutie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt de aceeasi parere ca tine insa medicul insita pe hapuri ca tratament modern si uite ca tot degeaba. D asta m am bucurat ca am gasit pe altul care mi a dat o crema si pisi si a revenit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

trebuia sa-l ungi din prima cu crema de ghete si nu mai aveai atata probleme.

 

plus ca lana ar fi capatat si-un luciu special.... :o: :P :P 8) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mai in gluma mai in serios, cineva mi a zis s o dau cu pasta de dinti :o: , medicul mi a dat hapuri ...zau ca singurul cu un tratament normal sa i zic asa e tipu asta si uite c a avut efect

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×