Sari la conținut
Forum Roportal
Juels

Cum demonstrezi ca blogul este al tau

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dar ce le spun eu celor de la google adsense? Traficul acesta care este ilegal in momentul in care folosesc adsense, nu va inceta! De 2 zile se intampla asta. Clickuri platite au fost in aceste zile si googel va spun ca nu doarme si ma vor verifica. Si cum vor observa neregula imi vor inchide contul.

 

Ar fi bine sa ii anunt cumva de ce se intampla?

 

PS: Multumesc mult Tina pt ajutor!

Editat de Juels

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ce le spun eu celor de la google adsense? Traficul acesta care este ilegal in momentul in care folosesc adsense, nu va inceta! De 2 zile se intampla asta. Clickuri platite au fost in aceste zile si googel va spun ca nu doarme si ma vor verifica. Si cum vor observa neregula imi vor inchide contul.

 

Ar fi bine sa ii anunt cumva de ce se intampla?

 

PS: Multumesc mult Tina pt ajutor!

fa o notificare celor de la google romania...le povestesti toata tarasenia si ii rogi sa-ti dea un SFAT.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat pe net o adresa de mail, o pagina unde sa fac reclamatia si nu am gasit absolut nimic care sa se potriveasca problemei mele.

Cei care cunoasteti mai bine va rog daca se poate sa ma ajutati cu un link ceva. Poate fi si in mesaj privat.

Multumesc,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am facut rost de datele celor de la site si i-am rugat sa imi scoata blogul de acolo, mi-au cerut dovezi ca este al meu.

Nu va zic ca acum imi cer si bani... 28 de euro pt o zi.

 

 

Ceea ce scrii tu aici, e şantaj, care intră sub incidenţa legii. Ţi-a cerut dovezi şi datele pentru a putea scoate blogul, dar nu i-au cerut ăluia datele c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am cautat pe net o adresa de mail, o pagina unde sa fac reclamatia si nu am gasit absolut nimic care sa se potriveasca problemei mele.

Cei care cunoasteti mai bine va rog daca se poate sa ma ajutati cu un link ceva. Poate fi si in mesaj privat.

Multumesc,

o sa intreb pe cineva care are legatura cu google romania....sa vad ce-mi spune..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

legile in romania sunt doar la nivelul de vise!

vineri dupa amiaza mi-au scos blogul de acolo si mi-au spus ca i-au dezactivat contul acelui idiot.

tot ei mi-au spus ca lor nu am ce sa le fac pt ca in termenii lor se disculpa de toate astea si ca eu ar trebui s aimi rezolv problemele cu cel care mi-a facut asta.

 

acum vreau sa instiintez gooogle adsense, sa le cer sfatul. pana atunci mi-am scos si reclamele de pe blog.

numai de as gasi unde sa iau legatura cu ei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa imi dea o adresa de email de la google romania unde sa pot face o sesizare?

 

Am completat de cateva ori formularele online pt sesizari... nu raspunde nimeni.

Am dat si un mail la o adresa google dar de .com si la fel nu mi-a raspuns nimeni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×