Sari la conținut
Forum Roportal
NASTYPRIMUL

Dosarele cu fenomenul OZN se desecretizeaza la nivelul UE.

Postări Recomandate

Eu, personal sint linistit. Am vazut ozn-uri. Stiu de cazuri credibile din deceniul 8. Cind am intrat in 2008, pe net, am avut confirmarea tuturor cazurilor expuse in presa, de-a lungul aanilor, ca sint reale relatarile. Fiindca sint si filmari si poze la unele.

Ceea ce m-a mirat pina in 2010, cum au putut sa tina secret, diferite autoritati, ceva ce tot se stia.

Oricum cazurile aparute din dosare, in special filmari si foto, nu au mai fost date publicitatii.

Nu e vorba doar de UE. Mai toti factorii statali, care au tinut la secret cazuri, le publica. In special pe net. se fac direct filme, cu sinteze.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu, personal sint linistit. Am vazut ozn-uri. Stiu de cazuri credibile din deceniul 8. Cind am intrat in 2008, pe net, am avut confirmarea tuturor cazurilor expuse in presa, de-a lungul aanilor, ca sint reale relatarile. Fiindca sint si filmari si poze la unele.

Ceea ce m-a mirat pina in 2010, cum au putut sa tina secret, diferite autoritati, ceva ce tot se stia.

Oricum cazurile aparute din dosare, in special filmari si foto, nu au mai fost date publicitatii.

Nu e vorba doar de UE. Mai toti factorii statali, care au tinut la secret cazuri, le publica. In special pe net. se fac direct filme, cu sinteze.

au tinut secret in felul urmator : au discreditat martorii

"ma rog au incercat" :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum nu mai discrediteaza pentru ca nu mai au cum cred mai degraba ca pregatesc incet incet populatia pentru momentul adevarului.

 

app merita vazute documentarele "The Day Before Disclosure","The Pyramid Code" si "Ancient Aliens"

merita efortul orelor petrecute in fata televizorului

 

se pot descarca de aici http://antiiluzii.blogspot.com/2010/11/cod...iramidelor.html sau de pe torrenti

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu m-am pregatit de capul meu. Gaseam si linkuri false cu ozn, ce duceau in directia altor subiecte. Erau disperati cei cu siteuri ca se cautau numai subiecte din astea.

Nici un guvern nu a avut de gind sa ne imnformeze in nici o problema ce este cu impact asupra noastra, sau nivel de trai. Nu-mi mai fac iluzii cu....guvernele sau....oficialii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Spui de un cataclism cosmic, in sistemul nostru solar, intre planeta a treia si a patra, descris de crop circles. Daca ET spun ceva, oare chiar asa sa fie? pe ce baza? merita sa am incredere? Alienii de unde stiu informatia? Ghicesc in globul de cristal? In zatul de cafea galactica?

Mai mai

Editat de Kosmotro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Spui de un cataclism cosmic, in sistemul nostru solar, intre planeta a treia si a patra, descris de crop circles. Daca ET spun ceva, oare chiar asa sa fie? pe ce baza? merita sa am incredere? Alienii de unde stiu informatia? Ghicesc in globul de cristal? In zatul de cafea galactica?

Mai mai

 

 

sau poate E.T.au capacitatea de a vedea viitorul sau de a se deplasa fizic in viitor cu OZN-urile lor.....sau poate e tot o stire alarmista de genul new-age...meteoriti,comete ,2012 si alte tampenii pentru naivi....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sau poate E.T.au capacitatea de a vedea viitorul sau de a se deplasa fizic in viitor cu OZN-urile lor.....sau poate e tot o stire alarmista de genul new-age...meteoriti,comete ,2012 si alte tampenii pentru naivi....

 

Chestia asta cu mersul in viitor mi se pare o lauda nerusinata. Asa si eu pot pretinde ca tocmai am creat universul acum 10 minute, dar voi nu va puteti da seama, pentru ca v-am simulat si amintirile. Puteti sa ma contraziceti? Nu aveti cum.

 

Eu cred mai degraba faza cu intoxicarea pentru naivi.

Oare Cartea Apocalipsei nu a generat aceeasi isterie in masa acum 19 secole?

Si mai sunt exemple.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am avut si eu un sef care sustinea ca a vazut OZN-uri, ca sa distreze angajatii pesemne. Numai ca eu nu prea radeam.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu spun.

Si e f simplu sa-ti dai seama cind un corp ceresc intra in conflict cu altele. Monitorizezi vreao 10 miliarde de corpuri, ce se stie ca exista prin centurile cele 3.

Si mai e ceva, se lasa aroganta la usa....incaperii unde se lucreaza la asa ceva.

Oricum eu simt ca nu e bine sa discuti cu aroganta in astfel de probleme, fiindca e vorba de probleme mult prea importante.

La citiva zeci de ani cade cite un meteorit de citiva zeci de m, la sute de ani unul mai mare, iar la 1000 de ani, unul pina in 1 km. Iar la zeci de mii pina la milioane, unul de citiva km.

S-ar putea sa nu treaca prin aprobarile noastre ale oamenilor. Asta e.

Statistici. Se mai numesc previziuni. Pe date din trecut SIGURE.

 

Si viitorul se poate prevedea. S-a stiut de potop, care si unde o fi fost. Oamenii de atunci au stiut si fiintele care tot veneau si plecau. S-au refugiat in cerul lui eol. I-a depasit si pe ei evenimentul.

S-a stiut de razboaie ca vor incepe, s-a stiut de conflictul din 1991. Se stie ca se reintoarce comunismul.

Iar de zat de cafea tu spui, nu altii.

Intreaba pe cei ce au facut cercurile respective, nu pe mine sau altul care nu le-a facut. Cind iti pui intrebari.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×