Sari la conținut
Forum Roportal
NASTYPRIMUL

Dosarele cu fenomenul OZN se desecretizeaza la nivelul UE.

Postări Recomandate

Ce parere aveti?

Va da rezultate? In sensul de a ne informa corect, mai ales in cazurile cercetate in trecut si prezent, la nivel stiintific.

Sau ceea ce s-a facut pina acum cu aceasta secretomanie, aparuta de la americani, va mai lucra inca?

 

"Mario Borghezio, lider al partidului italian Liga Nordului, a inaintat o declaratie oficiala, exercitand presiuni asupra a 27 de membri guvernanti UE in vederea desecretizarii dosarelor OZN pe care le detin. Pana acum, potrivit paginii de internet a Parlamentului European, declaratia a primit 17 semnaturi".

 

http://www.descopera.ro/dnews/6443607-gata...cretizarile-ozn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ultimele fimulete si foto cu ozn, deja nu sint cunoscute publicului, nici inainte de net. Au fost la secret.

Pun linkuri, daca se mai dezmorteste pe topicurile cu ozn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pana una alta denumirea este OZN ( Obiect Zburator Neidentificat) accentul se pune pe neidentificat, nu OEZ (Obiect Extraterestru Zburator)

Cu siguranta ca exista ceva OZN-uri dar care nu trebuie sa fie neaparat de origine extraterestra ci mai degraba proiecte militare secrete, hence neidentificate de public. Na...zic si eu.:airkiss:

Editat de Naeema
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi culmea sa dezvaluie ca suntem membrii de onoare in Federatia Planetelor Unite, iar noi pamantenii habar n-aveam... :airkiss:

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

.

 

Ar fi culmea sa dezvaluie ca suntem membrii de onoare in Federatia Planetelor Unite, iar noi pamantenii habar n-aveam... 8)

S-ar putea sa fie real. In sensul ca sintem precum copii crescuti.

Oricum eu am un fel de reprezentare a ceea ce e cu noi, din momentul in care am accesat niste informatii f valoroase. Si din deductii. am mai spus. Nu sintem cu pluta ca omenire.

 

Pana una alta denumirea este OZN ( Obiect Zburator Neidentificat) accentul se pune pe neidentificat, nu OEZ (Obiect Extraterestru Zburator)

Cu siguranta ca exista ceva OZN-uri dar care nu trebuie sa fie neaparat de origine extraterestra ci mai degraba proiecte militare secrete, hence neidentificate de public. Na...zic si eu.:roll:

Si tu acum. Se subintelege ca ozn inseamna obiecte zburatacitoare cu sau fara fiinte din afara Pamintului, neidentificate. E o conventie nescrisa ca sint ale altora, nu ale noastre. Si bineinteles alte obiecte ce or tine de fenomene fizice nevcunoscute. Si sint cunoscute in sensul ca...nu sint cunoscute, sau nu se stie de unde sint si ce sint. Adica, ptr noi astia cu plutele, minciuna e inca e in top.

 

Eu spuneam ca deja desecretizarea isi produce efectele. De cam un an, s-a anuntat, si sint prezentate cazuri necunoscute pina acum.

Obiecte si parti din ele, capturate si in studiu. Obiecte gasite in multe locuri, cazute. Fiinte vii si moarte, mai multe decit cele citeva contestate.

 

Si mai recent, obiecte gigantice, cit Pamintul, prin spatiul sistemului solar.

Eu nu ma mai joc. Incep sa fiu si eu sceptic.... :airkiss:

Editat de NASTYPRIMUL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
S-ar putea sa fie real. In sensul ca sintem precum copii crescuti.

Oricum eu am un fel de reprezentare a ceea ce e cu noi, din momentul in care am accesat niste informatii f valoroase. Si din deductii. am mai spus. Nu sintem cu pluta ca omenire.

Din ce am analizat si dedus in timp, nu ma indoiesc ca exista mari miscari la nivel inalt in ceea ce priveste extraterestrii.

 

Ce e cu obiectele alea mari si alte ultime aparitii? ca nu mai sunt la curent de ceva timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ar fi culmea sa dezvaluie ca suntem membrii de onoare in Federatia Planetelor Unite

Ai gresit o litera. :roll: Membri de oroare...

 

 

Pun linkuri, daca se mai dezmorteste pe topicurile cu ozn.

Pune daca ai, sa vedem ce mai fac zeii olimpului. :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai Nasty mai, pai eu ma gandesc ca daca niste fiinte extraterestre sunt atat de avansate tehnologic incat sa aiba nave sau mijloace de transport de oricare alta natura pentru a strabate distantele infernal de enorme interplanetare sau intergalactice sa vina pana la noi in orbita, nu cred ca s-ar fi jucat ei cu noi atatea decenii sau milenii de-a v-ati ascunselea sau cat & mouse.

Uite alba unde-i neagra ? :airkiss: Acu vezi OZN-ul acu nu-l mai vezi...

 

Am mai spus eu pe la vreun topic din asta ca motivele unei eventuale prezente extraterestre prin jurul planetei noastre ar fi putine la numar:

 

1. Turism

2. Explorare pasnica

3. Invazie

4. Tranzit

 

In primele 3 instante contactul oficial ar fi fost efectuat deja, fara ca sa mai fie nevoie ca pamantenii sa orbecaie in teorii de conspiratie cu fotografii penibile si povesti de alien abduction ca sa faca ET probe anale pe noi. :roll:

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ai aztecilor... si ai maiasilor... si ai incasilor... si ai sumerienilor... si ai egiptenilor... si restul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×