Sari la conținut
Forum Roportal
NASTYPRIMUL

Dosarele cu fenomenul OZN se desecretizeaza la nivelul UE.

Postări Recomandate

Am mai spus eu pe la vreun topic din asta ca motivele unei eventuale prezente extraterestre prin jurul planetei noastre ar fi putine la numar:

 

1. Turism

2. Explorare pasnica

3. Invazie

4. Tranzit

Poate au experiente naspa din trecut cu "sobolanii". :roll:. Oamenii cand o iau razna nu mai tin cont ca e zeu sau nu... rupe-i templul, sparge-i nava. :roll:

 

Sau poate au inceput sa se lupte intre ei si nu se mai baga nici unu la smantana de frica celuilalt. Sau poate chiar au facut tot ce se putea peaici si deacuma au trecut la alta abordare... sa observe cum ne vom autodistruge. 8)

 

Sau poate chiar conduc pamantul din umbra prin guverne secrete :airkiss: , ca in zilele bune.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai Nasty mai, pai eu ma gandesc ca daca niste fiinte extraterestre sunt atat de avansate tehnologic incat sa aiba nave sau mijloace de transport de oricare alta natura pentru a strabate distantele infernal de enorme interplanetare sau intergalactice sa vina pana la noi in orbita, nu cred ca s-ar fi jucat ei cu noi atatea decenii sau milenii de-a v-ati ascunselea sau cat & mouse.

Uite alba unde-i neagra ? :roll: Acu vezi OZN-ul acu nu-l mai vezi...

 

Am mai spus eu pe la vreun topic din asta ca motivele unei eventuale prezente extraterestre prin jurul planetei noastre ar fi putine la numar:

 

1. Turism

2. Explorare pasnica

3. Invazie

4. Tranzit

 

In primele 3 instante contactul oficial ar fi fost efectuat deja, fara ca sa mai fie nevoie ca pamantenii sa orbecaie in teorii de conspiratie cu fotografii penibile si povesti de alien abduction ca sa faca ET probe anale pe noi. 8)

 

Tocmai nu ai picat pe motivul real ptr care cei ce chiar ne-au nasit, ne-au nasit. Am mai spus. au spus si altii. Se spune peste tot. E fooooarteee interesant si chiar incredibil. Dar cel mai ...credibil.

Eu m-am reactivat pe subiect fiindca tocmai am dat de ultimele date. Care sint si din anii 40. Tinute la secret. uite-asa nu spun. in stilul meu. Maaa razbuuuun. :airkiss:

 

Cind o sa-mi reculeg ideile, spun. E o sinteza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Muahahahah :D

Bai, nu-mi strica topicul, ca te musc de nas. :lol:

dupa ce am niste amarite de topicuri si pe alea mi le invadati. Invadatorilor. :blink:

Editat de lynxul_negru
scos poza din citat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesant se anunta noutati in domeniu?

 

deci turism nu,invazie nu,explorare nu. si nici tranzit ?

 

ca parinte mai treci pe la scoala sa vezi cum sta ala mic cu stiinta .asta o fi motivul ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce parere aveti?

Va da rezultate? In sensul de a ne informa corect, mai ales in cazurile cercetate in trecut si prezent, la nivel stiintific.

Sau ceea ce s-a facut pina acum cu aceasta secretomanie, aparuta de la americani, va mai lucra inca?

 

"Mario Borghezio, lider al partidului italian Liga Nordului, a inaintat o declaratie oficiala, exercitand presiuni asupra a 27 de membri guvernanti UE in vederea desecretizarii dosarelor OZN pe care le detin. Pana acum, potrivit paginii de internet a Parlamentului European, declaratia a primit 17 semnaturi".

Serviciile secrete vor face pipi pe rezolutia privind desecretizarea . Vor scoate cateva dosare galbene de praf si alea contrafacute, iar rstul vor zace in continuare cu mentiunea "top secret" .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deja au aparut pe net fime cu cazuri complet nemediatizate. Pipi au facut oamenii pe secretele lor. Ca se chinuie de vreo 2 ani, sa le discretiteze pe cele ce au scapat pe net. Dar gata, s-a terminat cu secretele in domeniu. Deja e tirziu cu desecritazarea. Cei care stim de zeci de ani, din....auzite, de casuri bomba, le vedem pe net, cit se poate de clar. Vedem si martorii, la interviuri.

Eu vorbeam de cazuri cit se poate de clare, bagate la secret. Nave intregi, bucati de nava, fiinte vii sau moarte. Filme de om claritate debordanta.

Au aparut. Si nu numai UE. Si SUA, Canada, Nu mai renteaza sa le tina secret, fiindca sint acuzati dee proprii cetateni, de ceva ce constitutia lor le interzice. Accesul la infiormatii. Fiintele respective nu sint proprietatea cuiva.

Si bineintels si alte tari, care erau sfatuite de SUA sa nu le publice. Se recunoaste oficial ca erau obligati diplomatic de SUA, in special sa nu publice cazurile.

De aici provine neincrederea unor oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Intr-unul dintre e-mail-urile primite recent mi s-a trimis (si) acest link :

 

file:///C:/DOCUME~1/ADMINI~1/LOCALS~1/Temp/declararatii-socante-despre-viata.htm

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Intr-unul dintre e-mail-urile primite recent mi s-a trimis (si) acest link :

 

file:///C:/DOCUME~1/ADMINI~1/LOCALS~1/Temp/declararatii-socante-despre-viata.htm

Pe care evident, doar tu il poti vedea :huggles:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×