Sari la conținut
Forum Roportal
Impr3ss

Ce doare mai rau singuratatea...sau singuratatea in 2?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu trebuie sa te inchizi in tine numai pentru asta. Poate intr-o zi cand va veni momentul vei intalni si altceva decat "plavani" pe care sa-i suporti, poate vei intalni un tip exact asa cum iti trebuie ( eventual sa aiba si tricou cu Melallica la prima intalnire )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu trebuie sa te inchizi in tine numai pentru asta. Poate intr-o zi cand va veni momentul vei intalni si altceva decat "plavani" pe care sa-i suporti, poate vei intalni un tip exact asa cum iti trebuie ( eventual sa aiba si tricou cu Melallica la prima intalnire )

Ce-mi place chestia asta: Poate intr-o zi...

Degeaba spera femeile ca vor intalni barbatul minune, ca nu exista.

Dar pot intalni un cineva care sa aiba aceleasi dorinte, idei, nevoi, samd.

 

Relatiile fortate se termina intotdeauna prost.

Sunt multi oameni care incearca sa-si cupleze prietenii si acestia o fac mai mult ca sa scape de gura lor.

Si pentru a scapa de singuratate, care ii apasa la un moment dat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuratea in 1 sigur doare. Mai ales cand tine aproximativ de la inceputul vietii. Bine, cand eram copil aveam alte preocupari. Si in liceu m-am ocupat cu invatatul. Dar de cand cu facultatea...

Poate voi intalni si eu vreo fata in vreun zbor in spatiu cu Virgin Galactic, cara na...sa imi impartaseasca ideile. Ca aici pe Pamant putin probabil.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singuratea in 1 sigur doare. Mai ales cand tine aproximativ de la inceputul vietii. Bine, cand eram copil aveam alte preocupari. Si in liceu m-am ocupat cu invatatul. Dar de cand cu facultatea...

Poate voi intalni si eu vreo fata in vreun zbor in spatiu cu Virgin Galactic, cara na...sa imi impartaseasca ideile. Ca aici pe Pamant putin probabil.

Esti amuzant. :)

Sper sa gasesti fata pe care-o cauti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da...doare singuratatea in 1 ca numai de asta am avut parte... dar cred ca si singuratatea in 2 doare...

 

Ce-mi place chestia asta: Poate intr-o zi...

Degeaba spera femeile ca vor intalni barbatul minune, ca nu exista.

 

Ce inseamna pentru tine barbatul minune? Descriemil unpic...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da...doare singuratatea in 1 ca numai de asta am avut parte... dar cred ca si singuratatea in 2 doare...

Mai rau decat singuratatea in 1. :)

 

Ce inseamna pentru tine barbatul minune? Descriemil unpic...

Barbatul care sa aiba grija de femeie, care sa fie atent la ce-si doreste, barbatul care sa vorbeasca frumos, sa se poarte frumos, barbatul care sa fie acolo cand ea are nevoie, barbatul care sa nu jigneasca si sa gaseasca mereu vorbe bune.

 

Asa ceva nu exista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Barbatul care sa aiba grija de femeie, care sa fie atent la ce-si doreste, barbatul care sa vorbeasca frumos, sa se poarte frumos, barbatul care sa fie acolo cand ea are nevoie, barbatul care sa nu jigneasca si sa gaseasca mereu vorbe bune.

 

Asa ceva nu exista.

 

Ba da! Exista! Dar trebuie sa creasca mare :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ba da! Exista! Dar trebuie sa creasca mare :o:

 

Ba nu. Nu exista. Ce imi place la voi astia care nu aveti prietene, cum va credeti voi barbatii ideali. Eu nu am prietena, dar nu ma consider in vreun fel. Cine stie ce pampalau as fi daca as avea vreuna.

Editat de Abc2009ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Singuratatea in 1 doare.

Singuratatea in 2 doare. Dar mai si frustreaza.

 

Deci un motiv in plus sa ne cuplam, priviti jumatatea plina a paharului: obtineti bonusuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×