Sari la conținut
Forum Roportal
Impr3ss

Am al

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In acea tara automatic vine in discutie femeia musulmana pentru ca dupa casatorie oricine devine musulmana!!! si asta nu este negociabila cantitate nici cu romance!!!

Pai uite-te si tu draga Bydy ce ineptii debiteaza femeia asta.Cum sa nu ma enervez la asemenea dobitocii ? Cata ignoranta are in ea e ceva de necrezut.

 

Adica madame Olga sa faca in continuare afirmatii idioate dar eu sa ma abtin de la a o contrazice sau explica cum stau lucrurile in realitate? Cum vine asta?

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca sunt generalizari si ineptii inacurate de genul celor care se incapataneaza sa scrie Olga...DA.Atat timp cat mesajele ei cu ineptii stau frumos pe topic,cred ca am si eu dreptul sa raspund la ele cu contradictii pertinente.Si nu imi amintesc sa fi fost eu aia care a indreptat discutia inspre soarta femeiilor maritate cu musulmani ca asta pare a fi buba principala de pe topic...ca el e musulman din Iran.Nu vad sa se discute despre problema lui ca barbat sau despre casnicia lor in termeni normali fara referinta la religia lui sau la status quo intr-o tara islamica cum e Iranul. Deci vrand nevrand sa facut intr-un topic despre musulmani.Eu doar raspund mesajelor pe care le-am gasit deja aici.

 

 

In alte cuvinte doar musulmanii au opinii despre femei sau barbati musulmani si religia acestora????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai uite-te si tu draga Bydy ce ineptii debiteaza femeia asta.Cum sa nu ma enervez la asemenea dobitocii ? Cata ignoranta are in ea e ceva de necrezut.

 

Adica madame Olga sa faca in continuare afirmatii idioate dar eu sa ma abtin de la a o contrazice sau explica cum stau lucrurile in realitate? Cum vine asta?

 

 

 

Asa ceva nu permit pentru ca eu nu scriu despre tine si asta este adevarat ce am scris. Nu stiu de ce te deranjeaza ca am si eu opinie despre musulmani????

 

Poti sa scriiiii ca in tribul tau traditia e alta, si de ce tu trebuie sa fi superioara cand nu esti, doar ca esti musulmana nu-ti da dreptul sa te comporti asa!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-ti opinii educate mai femeie nu debitatii din burta. Cui vinzi tu castraveti ca dupa casatorie oricine devine musulmanca si chestia nu e negociabila? Pe ce bazezi tu afirmatia asta? Mama mea e crestina,si-a pastrat religia cand sa maritat cu tata.

 

 

Nu familia ta a format si infiintat religia musulmana din Irak tine minte si asta!!!

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da-ti opinii educate mai femeie nu debitatii din burta. Cui vinzi tu castraveti ca dupa casatorie oricine devine musulmanca si chestia nu e negociabila? Pe ce bazezi tu afirmatia asta? Mama mea e crestina,si-a pastrat religia cand sa maritat cu tata.

Si daca tot te incumeti sa-ti dai cu opinia despre islam stiai ca nu este permis ca o femeie sa fie silita la a se converti dupa sau inainte de casatorie?

 

 

Vai nu se poate asa ceva. Cum sa fie mai adevarat ce ai scris? Tu ma prostesti pe fata? Doamne fereste....

 

 

Cum ma comport draga? Iti contrazic idioteniile si asta inseamna ca ma comport urat? Mda.

Si din trib e mata nu eu.Nu vorbi cu mine de parca sunt cazuta din bananier nesimtito.Nu sunt nici maimuta nici neandatala sa vin din trib.

 

 

Ai o mare problema psyhica!!! nu stiu ce ti-au facut si tie musulmanii insa rumega-ti ideile si nu cauta sa raspunzi la postarile mele in calitate de savant ca nu esti doar ridicola in toate frazele dar si vulgara!!! Eu nu te atac niciodata pentru ce ai scris desi mi s-au parut afara din lumea asta!!!! Fi mai civilizata oricine ai fiiii.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Asa ceva nu permit pentru ca eu nu scriu despre tine si asta este adevarat ce am scris. Nu stiu de ce te deranjeaza ca am si eu opinie despre musulmani????

Vai nu se poate asa ceva. Cum sa fie mai adevarat ce ai scris? Tu ma prostesti pe fata? Doamne fereste....

Cum sa nu ma deranjeze din moment ce tot ce scrii tu despre noi sunt jigniri si la adresa mea.

 

Poti sa scriiiii ca in tribul tau traditia e alta, si de ce tu trebuie sa fi superioara cand nu esti, doar ca esti musulmana nu-ti da dreptul sa te comporti asa!!!!

Cum ma comport draga? Iti contrazic idioteniile si asta inseamna ca ma comport urat? Mda.

Si din trib e mata nu eu.Nu vorbi cu mine de parca sunt cazuta din bananier nesimtito.Nu sunt nici maimuta nici neandatala sa vin din trib.M-am nascut in Brasov nerusinato. Ce trib e acolo?

 

 

Parerea ei difera de a ta.

Parerile ei sunt minciuni si ma mai si contrazice pe fata de parca ea stie mai bine ce si cum.

 

Nu familia ta a format si infiintat religia musulmana din Irak tine minte si asta!!!

Religia e una peste tot destreapto.Nu e una in Iraq si alta in Iran.

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am casatorit cu un baiat din iran am al€s sa r€nuntz la tot c€ ins€mnar€a lib€rtat€(€xprimar€,imbracamint€,tot) acum dupa 2 ani totul s-a schimbat din rau in mai rau probl€m€l€ sunt d€ ordin€a z€cilor il iub€sc dar in ac€las timp si d€pind d€ €l din mai mult€ pct d€ v€d€r€,lipsa pri€t€nilor car€ ar mai ridica moralul m-a adus in star€ sa-mi dor€sc sa nu mai €xist dar...frica d€ d-z€u ma impi€dica sa fac g€sturi prost€sti,€xista pri€t€ni virtuali cu sfaturi bun€?

Povestete mai multe despre sotul. Te bate la sange?

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×