Sari la conținut
Forum Roportal
Impr3ss

Masti si tratamente faciale

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma aflu undeva la mama naibi :P ...Iran :) si vreau sa imi fac un tratament facial dar aici numai la doctor se efectueaza si e de cea mai proasta calitate posibila acum cer AJUTOR daca aveti cunostiinta de masti si tratamente ce as putea face singura acasa v-as ramane datoare :cheer: :) sorry pt "

Editat de heidy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma aflu undeva la mama naibi :D ...Iran :P si vreau sa imi fac un tratament facial dar aici numai la doctor se efectueaza si e de cea mai proasta calitate posibila acum cer AJUTOR daca aveti cunostiinta de masti si tratamente ce as putea face singura acasa v-as ramane datoare :o: ;) sorry pt "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma aflu undeva la mama naibi :) ...Iran ;) si vreau sa imi fac un tratament facial dar aici numai la doctor se efectueaza si e de cea mai proasta calitate posibila acum cer AJUTOR daca aveti cunostiinta de masti si tratamente ce as putea face singura acasa v-as ramane datoare :blink: :blink: sorry pt "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, ati auzit ca laptele de iapa face minuni in ceea ce priveste ingrijirea tenului? eu am descoprit asta de curand si sunt irevocabil indragostita de el :) Are ph-ul foarte apropiat de cel al laptelui matern, reface tenul iritat si il hidrateaza delicat.

Am citit pe internet despre originea tratamentelor cu lapte de iapa si acestea dateaza de pe vremea frumoasei Cleopatra, care obisnuia sa isi faca baie in lapte de iapa, si de asemeni in tratamente se intalneste si la mongoli.

 

Este absolut genial!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acestea dateaza de pe vremea frumoasei Cleopatra, si la mongoli.

 

Iar tu in ce tara ai descoperit minunea asta??? si cel mai important :crazy: de unde-l procuri??? ... laptele de iapa :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×