Sari la conținut
Forum Roportal
Udm2007

Testimonial pacienti tratati cu Pegasys

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Pentru pacientii care au fost tratati cu pegasys

 

Va rog sa impartasiti cum se suporta tratamentul cu pegasys?daca este mai usor decat cel cu peginterferon alfa 2b?

se suporta usor, ce reactii adverse ati avut ?

 

va multumesc din inima, eu l-am facut pe cel cu peginrtferon alfa 2b si l-am suportat f greu timp de 48 sapt, acum sunt nevoita sa incep un altul ptr ca la 6 luni de la finalizarea tratamentului , viremia mi-a iesit 400000unitati!

 

De aceea va rog sa-mi impartasiti cum ati suportat pegasys-ul !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:roll: :doh: :tease: CEAU,EU AM FACUT TRAT.DE 2 ORI CA LA PRIMUL DUPA UN SI CEVA IAR IMI ERA ACTIV VIRUSUL,CEL DE AL 2 TRAT.LAM FACUT IN ITALIA CA IN TARA NU MAI AVEAM DREPTU,CA MANCASEM BANI STATULUI O-DATA,SI L-AM TERMINAT DE ANUL TRECUT DIN IANUARIE,IN APRILIE AM FACUT IAR ANALIZA DE VIREMIE SI A AESIT FOARTE BUN,CUM SA-TI SPUN FIECARE PERSOANA IL SUPORTA ALTCUM,EU PE PRIMUL L-AM SUPORTAT DESTUL DE BINE ,ERAM SLABITA NU PUTE-AM SA MERG REPEDE NU PUTEAM SA URC SCARI ERAU GLOBULELE SCAZUTE DAR AM REUSIT ,CEL DE AL 2 TRAT,SI MAI BINE A MERS ,ITI DAI SEAMA SI LUCRAM CA PADANTA AICI IN ITALI,PARU NU MIA CAZUT,ACUM SUNT FOARTE BINE.ITI DORESC MULT SUCCES IN CONTINUARE SI TREBUIE SA TE INCURAJEZI CA TOTUL VA FI BINE/ :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×