Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut....sunt nou aici dar am vazut ca se vorbeste mult si toti dau sfaturi...am si eu nevoie de un sfat....eu locuesc in italia....in urma cu 4 luni am cunoscut o fata din romania....(si eu sunt tot roman dar de 10 ani locuesc in italia)...pe mes...am vb cu ia timp de o luna dupa care am mers la ia....neam placut...am stat acolo la un hotel cu ia vreo 10 zile....neam indragostit unu de celalant...cel putin eu am innebunit dupa ia...dupa care mam intors in it....am tot vb cu ia la tel....cate 2 ore pe zi cel putin...si alte 3-4 pe mes....acum o luna am fost din nou la ia....dar am luato din orasul in care locuieste si am stat la mine in orasul in care locuesc eu...iar mare dragoste pe noi....pe fiecare zi distractie...cluburi...etc etc...cu o zi inainte sa plec din nou in it imi zice ca trebuie sa imi zica ceva...parca a picat cerul pe mine....simteam ce vrea sa imi zica...stiam ca nu e de bine...inima dintr-o data parca imi sarea din piept la cum imi batea....neam asezat pe pat si a inceput sa imi zica......STI IUBYTU...TRE SA ZIC PT CA ACUM STIU CA TE IUBESC SI NU POT SA ITI MAI ASCUND NIMIK...CAND ITI ZICEAM CA IMI E SOMN SI CA MA PUN LA NANY EU DE FAPT IESEAM IN CLUBURI CU BAETI POATE DA SI CU FETE SI LA DISCOTECI MAI MERGEAM....si cand am intrebato...da sa intamplat ceva pe acolo....ia a zis...DA....MAM MAI SARUTAT CU CATE UNU DA NIMIK MAI MULT...DAR CEL MAI GRAV NU E ASTA..(cica asta nu e grav auzi...hmmm)....CEL MAI GRAV E CA NU POT SA IMI DAU SEAMA CUM DE AM PUTUT CA CU O SAPTAMANA INAINTE SA VI TU...(in timpul asta a avut tel inchis 2 zile si eu stiam ca e la tarasi nu are semnal)...ATUNCI CAND ZICEAM CA SUNT LA TARA EU AM FOST CU FOSTUL LA BAILE HERCULANE SI ACOLO SAU INTAMPLAT MULTE...ADICA AM FACUT CU EL CE NU TREBUIA....la care mie mia picat fata...am albit...am amutit...si am inceput sai strang hainele si am mers cu ia la masina si de acolo direct spre casa ei sa o duc acasa...ia plangea si imi zicea sa o iert....si ca nu o sa se mai repete asa ceva pt ca acum ma iubeste si ca la inceput erea mai mult o joaca...IAM ZIS...ADICA MIE IMI ZICI LA MISTO CA MA IUBESTI???...TU ITI BATI JOC DE SENTIMENTELE MELE???....NU SE POATE ASA CEVA...am duso acasa, miam luat la revedere si am plecat din nou in italia...tot ma cauta acuma si vrea sa ne impacam...eu inca o iubesc dar sa ma intorc la ia nu as mai vrea pt k daca a gresit o data sigur o va face din nou....chiar daca o iubesc mai mult decat pe mine nu stiu ce sa fac...imi e frica....voi ce ziceti???.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sfatul meu e ca in viitor sa lasi relatiile astea la distanta si sa renunti si sa combini fete pe net. Astfel de relatii foarte rar functioneaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am cunoscut o fata ....neam placut...neam indragostit ... cel putin eu am innebunit dupa ia...

 

 

O sa te intilnesti cu foarte multe din aceste experirente in viata, din pacate!!!

Obisnuieste-te cu femei ... si o sa ai viata mai usoara!!!

 

Şi să editeze cineva postul ăsta, că m-am chinuit o grămadă să

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

a aparut altul mai repede decat ne-am fi asteptat!

ziua si necazul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×