Sari la conținut
Forum Roportal
Velvetia

Nu mai stiu nimic

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-am indragostit... sau cred ca m-am indragostit. Nu stiu...

Am avut logodnicul de 6 ani, planuri, visuri... Dragoste, pasiune.

Relatia intre noi era ciudata... nu stiu cum sa explic...

Dar, m-am intalnit acum o luna cu un prieten vechi, pe care l-am cunoscut pe Forum. Si... cred ca m-am indragostit. A devenit un locuitor permanent in capul meu. Facand dragoste cu logodnicul, iesind cu prietene... todeauna in gandurile mele...

 

Acum 2 saptamani am parasit logodnicul. N-am vrut sa-l mint... si cu acest nou barbat, am facut ce am facut... iar acum, situacia este total diferita. Cred ca, daca este posibil, sunt indragostita in amandoi... mi se pare ca am devenit o persoana urata, grea... Situatia este prea complicata.

Nu pot sa dorm, nu pot manca, nu pot sa fac nimic, simt grozav...

 

Logodnicul meu are 28 de ani, a pierdut slujba si atunci au inceput problemele noastre. Barbatul nou, cu care am o relatia mai speciala, are 49, si eu 25....

 

Eu nu stiu ce sa fac...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nasol de tine. Tu ce ai vrea sa faci ?

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As vrea sa fiu cu amandoi... sau, daca ar fi posibil ca ei devin o singura persoana...

Cu logodnicul mi se pare ca am avut numai pasiunea intensa...

Cea ce imi lipseste cu acel om matur... dar cu el am o relatia mai adancita, serioasa... ma intelege mai bine decat oricine in lumea acasta...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt multi care te pot intelege pe lumea asta. Sa iti trezeasca pasiune intensa sunt putini.

De exemplu eu consider ca te-am inteles. Logodnicul si-a pierdut slujba, s-a schimbat din cauza asta, relatia intre voi s-a schimbat, desi te atragea mai departe, te-ai indepartat de el, batranul a fost intelegator si acum ai senzatia ca te atrage pentru ca simti linistea alaturi de el, ca te intelege.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cea ce imi lipseste cu acel om matur... dar cu el am o relatia mai adancita, serioasa... ma intelege mai bine decat oricine in lumea acasta...

 

Tu cred ca mai degraba ai nevoie de un tata, nu de un sot. Foarte multe fete care nu au avut un tata in adevaratul sens al cuvantului ajung sa se cupleze cu tot felul de barbati cu mult mai invarsta si vad in ei tatal pe care nu l-au avut. Si pe de cealalta parte sunt acei barbati care au celebra criza de varsta a 3-a si profita de fetite naive si prostute. Nu e nimic nou in povestea asta.

 

 

PS. Tu ce slujba ai?

Editat de Dingo25

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
As vrea sa fiu cu amandoi... sau, daca ar fi posibil ca ei devin o singura persoana...

 

Incearca daca barbatii sint de acord!!! A mai fost pe aici o romanca si cu doi frati a trait cativa ani :beee:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pana nu alegi nu te vei linisti, stiu, e groaznic si oricum vei alege jumatate din tine va muri dar nici asa nu vei putea continua mult, eu dupa ceva timp inca ma gandesc la...in fine....hotaraste-te cat mai repede ca sa poti avea liniste..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare ca am pierdut o mare parte a sufletului deja... ca si cum as fi murit dinauntru...

 

Dingo... tatal meu este un om extraordinar. Nu cred ca am nevoie de un tata si nu un sot. Nu este asta povestea mea...

 

p.s. eu lucrez cu copii...

 

Eu cred că ai lăsat vrabia din m

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×