Sari la conținut
Forum Roportal
GhostWriter

Ati vazut vreodata fantome?Eu da....

Postări Recomandate

Ma nu exista fantome ele sunt in rai sau in iad in schimb exista demoni vampiri si Varcolaci nu sunt nebun dar lumea nu e cea ce pare ASTA E id MEU lupusor_123 pt mai multe informati despre lumea nevazuta

ce face twilightu din om..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din punctul meu de vedere cred ca exista fantome , avand in vedere anumite experiente care le-am trait si le consider reale , in orice caz fantomele ori sunt inchipuirii ale constiintei noastre ori ele exista fiind prea multi oameni care spun c-au le-au vazut etc .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sint corpurile energetice ale oamenilor morti.

Insa unele sint doar corpurile eterice, si ele tot moarte ca si corpul. Doar o imagine, care in timp se descompune.

Corpul energetic viu, sta intre 2 lumi cel mai adesea.

De aceea noi nu prea vrem sa stim de stafii. E un reflex ptr a fi lasate acele entitati sa se elibereze de ceva din trecut. Adica viata care a fost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
in orice caz fantomele ori sunt inchipuirii ale constiintei noastre ori ele exista fiind prea multi oameni care spun c-au le-au vazut etc .

Si ce te face sa crezi ca 'prea multi oameni' au vazut fantome si nu au fost doar inchipuiri ale constiintelor lor?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poate e doar frica noastra de ceva, frica te face sa vezi si auzi tot felul de lucruri, prefer sa nu intalnesc nicio fantoma,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si ce te face sa crezi ca 'prea multi oameni' au vazut fantome si nu au fost doar inchipuiri ale constiintelor lor?

Din simplul motiv ca exista si ceva dincolo de viata asta.

 

poate e doar frica noastra de ceva, frica te face sa vezi si auzi tot felul de lucruri, prefer sa nu intalnesc nicio fantoma,

Da ai dreptate frica naste monstri .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Unul din colegii de camera sta de multe ori treaz toata noaptea si cateodata uita sa mai inchida sonorul (nesimtit). Azinoapte m-am trezit si auzeam voci. Ma pregateam sa ii zic sa opreasca sonorul. Mai intai m-am intors spre el, dar l-am vazut ca dormea. Sunetele au disparut si ele. Totul a fost o iluzie generata de creier, care era obisnuit sa se trezeasca din cauza sunetului de la el. Creierul va poate face multe surprize.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×