Sari la conținut
Forum Roportal
GhostWriter

Ati vazut vreodata fantome?Eu da....

Postări Recomandate

Nu, eu cred că fantomele nu există şi sunt doar nişte proiecţii ieftine de la Hollywood, sau doar nişte invenţii ale nebunilor, pentru a speria copiii mai nebuni dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E posibil. Sunt multe alte lucruri posibile. Legatura care se creaza este in spirit. Dar totodata legaturile astea pot fi si periculoase. Legatura in spirit se poate face in siguranta doar atunci cand cineva atinge un nivel adecvat al constiintei, astfel incat sa poata controla in siguranta legaturile in spirit. Prea multe nu stiu nici eu, doar ca idei generale.

Nu cunosc prea multe, deşi anumite lucruri aş vrea să le pricep. Din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, eu cred că fantomele nu există şi sunt doar nişte proiecţii ieftine de la Hollywood, sau doar nişte invenţii ale nebunilor, pentru a speria copiii mai nebuni dec

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O senzatie ciudata tare am avut in semitrezie. Ca si cum ar fi trecut ceva destul de mare, cu viteza mare prin camera. Ca o sageata. senzatia a fost de panica. nu am avut niciodata asa ceva. Deci numai simtit. Dormeam cu fata in jos, si era pe deasupra. Eu practic nu am cosmaruri, decit usoare insomnii cind am probleme cu digestia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu mereu am vazut fiinte/persoane dragi de asta nu mi-a fost frica poate.

Ma nu exista fantome ele sunt in rai sau in iad in schimb exista demoni vampiri si Varcolaci nu sunt nebun dar lumea nu e cea ce pare ASTA E id MEU lupusor_123 pt mai multe informati despre lumea nevazuta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×