Sari la conținut
Forum Roportal
camitza18

bacul ceea ce ma nelinisteste

Postări Recomandate

sal sal anul asta am bac si sunt cam speriata ai mei vor sa-mi iau profi in suplimentar dar am decis ca vreau doar la mate la restul vreau sa invat singura :dee cum est bacul?cei care ati trecut prin aceasta experinta zicetimi si mie cate ceva ::(: cred ca ma asteapta un an fff greu tay tay astept indrumari si recomandari de la cei cu experinta:))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am experienta!! :(

Dar un lucru iti pot spune sigur: O sa fie foarte greu si pentru faptul ca sunt alegeri si nici nu stii ce se mai schimba!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In fiecare an sa-au facu schibari (au incercat sa aduca invatamantul romanesc la "standarde europene") deci te sfatuiesc sa fii pe faza!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

iti dai seama ca o sa fiu super pe faza cu ce se intampla vreau o nota mare:)tay tay :( ce am ajuns sa vb de scoala

:((zici ca nu e destul de lung anul scoalar

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Corect. gata!

 

Sentinta:

SUBIECT AMANAT PANA LA INCEPEREA SCOLII (13 09) :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pare ca si tu esti pe forum camita18.(nu sunt offtopic)

Sunt de acord cu amanarea!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Scoala nu e nici un stress...bacul e o relaxare continua (daca stii sa te bucuri de el :(). La facultate doar sesiunea e mai dificila (ceva mai greu ca bacul).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunrt de acord cu la i g i u sa. La facultate vei avea parte de multe examene la fel de grele ca si cele de la bac diferenta este ca pentru bac poti invata un an iar la facultate vei avea doar cateva zile ca sa inveti (asta daca nu vei invata in timpul anului, dar e putin probabil).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×