Sari la conținut
Forum Roportal
Valentin g.

Sa ma combin sau nu cu ea?.......

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut,sunt nou pe forum si vreau sa va cer o parere. Este o fata draguta care imi cam face ochi dulci de vreo saptamana,problema e ca eu sunt intra 11a iar ea e abia in clasa a8a. In afara de asta prietenii mei spun ca e mica pt mine(ca se gandesc doar la sex),iar daca ar fi sa ma iau dupa mintea mea,eu mas cupla cu ea ca si mie cam incepe sami placa de ea,insa nu stiu daca e bine ce fac.... voi ce ziceti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De ce nu? nu te lua dupa prietenii tai, ce daca e mai mica? daca-ti place si tie, combina-te, incearca, experimenteaza, nu o sa ai nimic de pierdut, doar de castigat :rot: Sau nu prea ai avut multe prietene pana acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu sunt intra 11a iar ea e abia in clasa a8a.

 

 

Nici tu nu esti major, nu-i asa??? dar ea este definitiv minora ... sau nu conteaza!!!

 

Gandeste-te numai la situatia, daca ceva nu iese bine si vei fi inchis/arestat ... stiu ca in RO nu e foarte sever pedepsit aceasta crima dar intereseaza-te de la cineva cum arata o puscarie pe dinauntru si daca se merita sa ajungi acolo???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adevarul e ca nici eu nu am prea avut prietene(doar 2)si nu prea stiu cum sa procedez

Si banuiesc ca esti si virgin inca....Nu e grav, nu e o rusine, poti incepe prin a o invita la un suc ceva banal ,sa va cunoasteti mai bine, nu doar sa va aruncati ochi dulci, treci la fapte, ca poate fata vede ca nu esti interesat si se axeaza pe altu care poate fi mai mare ca tine si tu stai si te gandesti apoi ca fraierul ca te-a vrut pe tine si nu ai avut curaj, bate fierul cat e cald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si banuiesc ca esti si virgin inca....Nu e grav, nu e o rusine, poti incepe prin a o invita la un suc ceva banal ,sa va cunoasteti mai bine, nu doar sa va aruncati ochi dulci, treci la fapte, ca poate fata vede ca nu esti interesat si se axeaza pe altu care poate fi mai mare ca tine si tu stai si te gandesti apoi ca fraierul ca te-a vrut pe tine si nu ai avut curaj, bate fierul cat e cald

stiu cu e cu regretele,mi sa mai intamplat.......

 

Cupleaza-te fara frica cu ea. Si eu am avut una mai mica si chiar mi-a placut sa am grija de ea a fost dragalasha :rot:

da astea sunt f dragute si mai cuminti decat astea mari care se f*t ca spartele

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×