Sari la conținut
Forum Roportal
~Blossom

Probleme tehnice

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am o mica problema, dupa o perioada destul de lunga in care nu am folosit desenatori.ro, am facut acum un desen, l-am retusat etc si cand dau "salvare" nu il salveaza.

Merg toate celelalte functii a noii aplicatii de desenat, dar nu merge "salvare", ce pot sa fac?

Nu vreau sa arunc zecile de minute petrecute in fata monitorului pentru realizarea desenului pe apa sambetei... vreau sa-mi salvez desenul, daca sunt probleme tehnice sa-mi spuneti, sau o fi calculatorul meu de vina? Desi nu cred asta. :P

Va rog sa ma ajutati, daca ati mai intalnit probleme din astea.

Am patit o data ca mi-a salvat desenul la marime mica, dar s-a rezolvat in cele din urma, insa acum nu-l pot salva.... Help please!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salutari!! Dupa un car de ani am intrat pe  fan clubul nostru...  Pentru ca nu a avut un succes rasunator am vrut sa modific profilul dar imi apare eroarea

Parse error: syntax error, unexpected 'new' (T_NEW) in /var/www/desenatori/classes/safehtml.php on line 348

mai exista cineva abilitat care sa rezolve aceasta eroare??

PS:mai sunt înscris pe un alt fan club ... Stiu parola si userul dar dupa ce le scriu si apas autentificare.... Apare un fel de clepsidra care se invarte iar sub ea scrie incarcare ! Si asa incremeneste , si doua ore daca las lasa ...

sunt curios daca raspunde cineva

mersi in caz ca ....

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×