Sari la conținut
Forum Roportal
mihaela1

Lucrare de cercetare

Postări Recomandate

As avea nevoie de ajutorul dvs. pentru elaborarea unei lucrari de cercetare cu tema: "Alimentatia si grupele sanguine".

Va rog, daca aveti 10 minute disponibele si grupa sanguina A2 sau O, sa completati cele 3 chestionare atasate si sa le trimiteti la adresa raluine@yahoo.com .

 

Multumesc anticipat pentru ajutor!

DecasNOU.doc

CHESTIONAR_DE_INTERESE_PROFESIONALE.doc

CHESTIONAR_de_SANATATE.doc

Editat de mihaela1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca o sa primesti suficiente raspunsuri... sunt 3 teste cu foarte multe intrebari. Respondentul se plictiseste.

Am incercat. M-am plictisit.

 

Aa si cercetarile acestea sunt anonime, nu poti obliga pe nimeni sa iti dea numele.

Editat de Darianna

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu este obligatoriu sa fie inscris numele real. Poate fi si un pseudonim. Si nu am obligat pe nimeni ci am solicitat un ajutor. Faptul ca v-ati plictisit completand acel chestionar denota totusi o trasatura de caracter. Poate ca daca as fi oferit 2-3 sute de euro, ar fi disparut plictiseala ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu este obligatoriu sa fie inscris numele real. Poate fi si un pseudonim. Si nu am obligat pe nimeni ci am solicitat un ajutor. Faptul ca v-ati plictisit completand acel chestionar denota totusi o trasatura de caracter. Poate ca daca as fi oferit 2-3 sute de euro, ar fi disparut plictiseala ....

dai bani pentru completarea lor....yupiiii...

 

stai sa ajung acasa si completez..

acum sunt la serviciu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, este pacat ca gandesti ca asa. Probabil ca esti foarte tanara si ai impresia ca vei primi multe lucruri gratis de la viata, ceea ce nu e rau, doar idealist..............

 

Darianna a fost sincera. Asta ESTE o trasatura de caracter. Trebuie sa iei in considerare faptul ca lumea intra aici sa se relaxeze, sau sa expuna pareri..........nu sa faca voluntariat.

Am indraznit sa postez ca sa iti ofer o sugestie. O prietena m-a rugat acelasi lucru cu cateva saptamani in urma - sa o ajut sa completeze chestionare.Am trimis mailuri tuturor cunoascutilor si i-am rugat daca pot sa le completeze si sa le trimita. Trebuie sa recunosc ca nu a fost usor pentru ca ERAU plictisitoare (asta e un lucru real) si furau timp! Ori eu nu sunt genul care sa plec de la premisa ca timpul prietenilor mei este fara valoare...........Am primit putine teste completate dar i-am completat eu vreo 5...............Nu de alta dar stiu (sau sper) ca ea ar face la fel pentru mine.

Asadar - incearca varianta asta si cu ocazia asta verifici trasaturile de caracter ale prietenilor (daca crezi ca e relevant) ........nu ale necunoscutilor :blink:

Mult succes :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rezultatele cercetarii banuiesc ca vor interesa si pe altii, nu numai pe prietenii mei. O astfel de cercetare se face pe cel putin 500 de subiecti. Iar cei ce fac cercetarea o fac tot voluntar si nu se plang ca trebuie sa-si piarda timpul citind si cotand mii de raspunsuri la intrebari.

 

Dar asta este. Cand beneficiem de rezultatele cercetarilor, nu ne gandim niciodata la cei ce-si pierd timpul sa aflam lucruri noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze, mi-am răcit gura/tastatura de pomană

 

 

e drept că pe căldura asta prinde bine :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
scuze, mi-am răcit gura/tastatura de pomană

 

 

e drept că pe căldura asta prinde bine :blink:

Subscriu.

Doar ca la mine e frig .........nu imi permiteam sa mai pierd caldura.............

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am grupa A2. Tocmai am trimis mail. Numele meu de la mail e Leeloo Fifth Element. Sper sa fiu de ajutor. Mult succes!

Editat de Sarah N....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×