Sari la conținut
Forum Roportal
cristina16

se pare ca si eu iubesc dupa perdea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut!si mie imi place de un tip tare dragutz si cuminte..dar mi-e atat de frca sa ii spun ce simt ..avand in vedere mai ales ca nu ne cunoastem decat din priviri!iar acum vreo saptamana colegele mele l-au sunat si i-au trimis poza cu mine ca sa vada cine sunt..pt ca el se tot uita dupa mine iar eu dupa el..doi fraieri..iar el a zis ca sunt dragtza dar ca..ar avea prietena..si nu are!e extrem de timid..si cred ca 80% a minciunat :crazy:!dar eu de atata rusine ca a aflat ca imi place de el de 1 saptamana nu am mai iesit din clasa decat la magazin..:">..el a zis ca vrea sa ma cunoasca ca amica..dar colege mele cred ca si lui ii place de mine dar este atat de timid incat nu poate recunoaste..credeti ca ar fii bine sa mai fac ceva avand in vedere ca si eu sunt la fel de timida in privinta lui?pls help..tnx :*

 

sunt bobocel..i need help..:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, ale tineretii valuri.... :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

e mai bine sa treci singurica prin aceste experiente, draga duffy duck :crazy:

nu de alta, dar data viitoare o sa alergi din nou pe ro-portal dupa sfaturi si tot asa p

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mami mea e sus in cer..ca as fii vorbit cu ea!sorry daca te-am suparat!promit sa nu mai cer sfaturi pe forum..:crazy: cel putin pana ma marit..:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

offf...:crazy:..bine!o sa incerc sa vb cu altcineva..sa vedem ce pot face!ms oricum..cred ca e mai bine cum ai zis tu!:crazy:..oricum nu e decat o copilarie..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:crazy:" 16 ani ce vremuri :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cam asa e..dar sa speram ca imi trece!defapt trebuie sa imi treaca..totul e trecator..dar eu sper sa imi treaca mai repede ca altceva nu am ce sa fac!:crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×