Sari la conținut
Forum Roportal
fast_motion

Laura Andreşan: "Sperma e sănătoasă şi hrănitoare"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ah nu, eu nu sunt una din cititoarele ei. dar replica ta mi se pare foarte acida si cred ca tu ai fi una din persoanele la care m-am referit poate articolul ii va deschide ochii. insa ai grija cand inghiti sa nu te ineci si sa-ti sara sperma prin nas!!!

 

 

Auci, cata inteligenta. Si cat de grijuliu, n-as fi crezut.

Cui ii va deschide ochii articolul?

Tot ai invatat ceva, bravo.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cui ii va deschide ochii articolul?

 

trage adanc aer in piept, mai citeste o data articolu si daca nu intelegi nici atunci ai permisiunea sa scuipi sperma incontinuare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

N-ai inteles nimic. Ceea ce inseamna ca m-am inselat, nu ai invatat nimic. Spor la citit libertatea. Vezi ca au mai scos astia si click, can-can... You rock :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Say what?

Exista femei care nu inghit?

 

 

Pe vremurile adolescentei si chiar maturitatii mele pline de frustrari, nu imi amintesc ca fetele sa fi admis cumva, mai devoalat macar, cum ca ar performa sex oral.

Fiind neatent cativa ani, m-am trezit intr-o sotietate in care toate femeile, nu numai ca fac sex oral, dar inghit cu maxima placere.

Drept pentru care, cred ca articolul respectiv a fost literatura de sertar si de-abia acum a fost gasita.

 

Cum avea IL Caragiale o schita, se numea "Tardiv..."

 

Deci sa inghit cat mai multa sperma.

'Tarii cat mai mult carbune'

Are curaj Laura -imi plac oamenii curajosi. :D

Pai ce, se da si cu parapanta?

Mihaela Radulescu stiam ca se mai chinuie sa practice sporturi extreme...nu ma refer la cataratul prin platou si mersul cu motocicleta (nu al aluia de la A!), ci ma refer - in cazul ei - la sportul extrem de a te pretinde o familista decenta...

Stie ce vorbeste, ma intreb cum n-a contactat vreun BTS?!

Dracia dracului...dupa ce americanii au inventat STD, FBI, PMS si alte prescurtari, de obezi ce sunt, am luat si noi modelul?

Nu ca as avea ceva in potriva...

ODMF.

Adica 'Oh Dumnezeul Meu f**ut', echivalent cu OMFG.

Esti perfect de acord cu ce? Tu inghiti?

Ai inceput cu lamentarile ingurgitative?

Exista cuvantul asta - ingurgitativ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ah nu, eu nu sunt una din cititoarele ei. dar replica ta mi se pare foarte acida si cred ca tu ai fi una din persoanele la care m-am referit poate articolul ii va deschide ochii. insa ai grija cand inghiti sa nu te ineci si sa-ti sara sperma prin nas!!!

 

trage adanc aer in piept, mai citeste o data articolu si daca nu intelegi nici atunci ai permisiunea sa scuipi sperma incontinuare.

De mirare cat de cumpatat raspuns ai primit la magariile astea.

Drept urmare ai de la mine 24 h de pauza, ca sa o studiezi pe Laura Andresan.

Avand in vedere faptul ca acest topic, il consider o refulare de prost gust si o inflamare suburbana a discutiei, il inchid.

Cei care plang dupa el ,sunt invitati sa argumenteze pe feedback.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×