Sari la conținut
Forum Roportal
florianb

Impotriva propagandei sioniste si manipularii istoriei pe Roportal

Postări Recomandate

se duce la poarta lui strul si incepe sa-l strige

....

concluzia...problemele si durerile lor de cap le transfera altora!

 

concluzia... Ai sticat bancul pt. ca Strul [aka Israel] tot evreu este.

In loc de Strul pune Ghita.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
non stop caci sunteti amuzanti

 

 

Dar si in Israel oamenii se kk. Pentru a nu murdari ceea ce e interzis de murdarit, "chestiunea" este exportata k magiun sfint

 

noi suntem artistii si voi plescarii de spectatori?nu stiu sa vi platit bilete!

 

 

 

la tr cu kk.....

nebanuite sunt caile domnului!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reveniti la istorie va rog.Fara jigniri si atacuri la persoana daca se poate.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am constat cu stupoare ca mai mult de jumatate din topicurile recente (primele doua pagini ale sectiunii) de pe sectiunea de istorie a acestui forum sint topicuri create de doar doi useri :bengal, evreul.

Toate aceste topicuri au drept scop fie o propagande sionista de toata jena, fie o propaganda antiromaneasca clara si pe fata.

Prin aceste topicuri se incearca denaturarea istoriei lumii in general si a Romaniei in particular, probabil pentru a servi unor interese necunoscute.

 

Vreau sa stiu cum de s-a ajuns la o asemenea discriminare "pozitiva" pe acest forum.

Vreau sa stiu de ce li se tolereaza minciuni si mojicii pentru care altii au primit ban definitiv de mult.

Vreau sa stiu cit li se permite sa aduca insulte poporului roman pe un forum romanesc.

Vreau sa stiu cum de li se permite sa deschida topicuri pentru toate timpeniile.

Vreau sa stiu cit li se va permite sa promoveze "pseudo-istoria" pe care o vor ei.

Vreau sa stiu de ce nici un moderator nu combina toate topicurile lor jenante intr-unul singur, pentru ca toate au in esenta aceeasi tema si acelasi scop: propaganda evreiasca si anti-romaneasca.

Vreau sa stiu de ce nu sint macar mutate aceste topicuri aiurea dechise de ei la sectiune "Bla, bla", pentru ca oricum nu prea au legatura cu istoria.

Vreau sa stiu de ce nu se schimba numele sectiunii de istorie in "Evreii sint cei mai buni si mai destepti, romanii cei mai rai si mai prosti", ca de fapt asta a ajuns.

 

Mindru ca sint roman, florianb.

 

Am luat la cunostiinta. Acolo unde este cazul temele vor fi comasate.Asteptam sugestii pe feedback.

In alta oridine de idei, atata timp cat respecta regulamentul[inclusiv prevederea de a nu deschide topice cu subiecte deja abordate] ,orice user poate deschide un topic nou. Cine nu doreste sa il promoveze nu participa la discutii si subiectul moare.

Deoarece acest topic s-a transformat intr-un nou prilej de polemica sionism contra antisemitism,cred ca exista destule astfel de topice. Mesajele care tratau subiecte comune altor topice au fost mutate acolo.

Topic inchis.

Cereri de redeschidere pot fi trimise pe feedback

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×