Sari la conținut
Forum Roportal
florianb

Impotriva propagandei sioniste si manipularii istoriei pe Roportal

Postări Recomandate

Am constat cu stupoare ca mai mult de jumatate din topicurile recente (primele doua pagini ale sectiunii) de pe sectiunea de istorie a acestui forum sint topicuri create de doar doi useri :bengal, evreul.

Toate aceste topicuri au drept scop fie o propagande sionista de toata jena, fie o propaganda antiromaneasca clara si pe fata.

Prin aceste topicuri se incearca denaturarea istoriei lumii in general si a Romaniei in particular, probabil pentru a servi unor interese necunoscute.

 

Vreau sa stiu cum de s-a ajuns la o asemenea discriminare "pozitiva" pe acest forum.

Vreau sa stiu de ce li se tolereaza minciuni si mojicii pentru care altii au primit ban definitiv de mult.

Vreau sa stiu cit li se permite sa aduca insulte poporului roman pe un forum romanesc.

Vreau sa stiu cum de li se permite sa deschida topicuri pentru toate timpeniile.

Vreau sa stiu cit li se va permite sa promoveze "pseudo-istoria" pe care o vor ei.

Vreau sa stiu de ce nici un moderator nu combina toate topicurile lor jenante intr-unul singur, pentru ca toate au in esenta aceeasi tema si acelasi scop: propaganda evreiasca si anti-romaneasca.

Vreau sa stiu de ce nu sint macar mutate aceste topicuri aiurea dechise de ei la sectiune "Bla, bla", pentru ca oricum nu prea au legatura cu istoria.

Vreau sa stiu de ce nu se schimba numele sectiunii de istorie in "Evreii sint cei mai buni si mai destepti, romanii cei mai rai si mai prosti", ca de fapt asta a ajuns.

 

Mindru ca sint roman, florianb.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
+1

 

 

Habar n-am cine e bengal asta,probabil ceva fost securist.

Ne-ai facut dosare la toti "antisemitii" care posteaza pe forum,ba?

Ai aflat mai tot despre noi,asa-i?

 

 

Toti astia care ne pateaza istoria pe forum,si nu ma refer la bengal,ci si la ceilalti partizani antiromani,ar trebui sa le raspundem agresiv, fara mila!

Nu suntem pe un front.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mindru ca sint roman, florianb.

+1

 

 

Habar n-am cine e bengal asta,probabil ceva fost securist.

Ne-ai facut dosare la toti "antisemitii" care posteaza pe forum,ba?

Ai aflat mai tot despre noi,asa-i?

 

 

Toti astia care ne pateaza istoria pe forum,si nu ma refer la bengal,ci si la ceilalti partizani antiromani,ar trebui sa le raspundem agresiv, fara mila!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu suntem pe un front.

Nu,nu suntem pe un front,dar asa trebuie discutat cu astfel de oameni. N-am nimic cu ei,te exprim civilizati,cu argumente...dar cand incepi cu mizerii gen " Eminescu a inebunit de la sifilis.... de ce ii urasc romanii pe turci...Vlad tepes rasist...... romanii fugeau de frica prin munti.... ungurii au construi si romanii distrus..."

Asa ceva nu trebuie tolerat

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu,nu suntem pe un front,dar asa trebuie discutat cu astfel de oameni. N-am nimic cu ei,te exprim civilizati,cu argumente...dar cand incepi cu mizerii gen " Eminescu a inebunit de la sifilis.... de ce ii urasc romanii pe turci...Vlad tepes rasist...... romanii fugeau de frica prin munti.... ungurii au construi si romanii distrus..."

Asa ceva nu trebuie tolerat

Ai dreptate aici. Parerea mea e ca nu se merita. Si pe forum si in viata reala prefer sa nu ma bag in polemici de astea, ma enervez si nici macar nu invata ceva.

Eu de felul meu sunt o persoana nationalista.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa stiu cum de s-a ajuns la o asemenea discriminare "pozitiva" pe acest forum.

Vreau sa stiu de ce li se tolereaza minciuni si mojicii pentru care altii au primit ban definitiv de mult.

Vreau sa stiu cit li se permite sa aduca insulte poporului roman pe un forum romanesc.

Vreau sa stiu cum de li se permite sa deschida topicuri pentru toate timpeniile.

Vreau sa stiu cit li se va permite sa promoveze "pseudo-istoria" pe care o vor ei.

Vreau sa stiu de ce nici un moderator nu combina toate topicurile lor jenante intr-unul singur, pentru ca toate au in esenta aceeasi tema si acelasi scop: propaganda evreiasca si anti-romaneasca.

Vreau sa stiu de ce nu sint macar mutate aceste topicuri aiurea dechise de ei la sectiune "Bla, bla", pentru ca oricum nu prea au legatura cu istoria.

Vreau sa stiu de ce nu se schimba numele sectiunii de istorie in "Evreii sint cei mai buni si mai destepti, romanii cei mai rai si mai prosti", ca de fapt asta a ajuns.

 

Mindru ca sint roman, florianb.

 

Singurul lucru de care sunt intr'adevar mandru, este unitatea limbii romane , in rest ... . :lol2:

 

 

Acum privind postul tau, vad ceva urme antievreiesti ... 8)

 

Poporul evreu, a fost cel mai incercat popor din istorie, fapt pentru care merita aprecierea mea , evreii se impart si ei, la fel ca si noi in pulime si sefi , sa nu confundam deci pulimea cu sefii .

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de ce trebuie sa le raspundeti?..

cea mai mare durere este nebagarea in seama..

nu participati la discutii...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Just, ignorarea doare mai tare ... .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau sa stiu cum de s-a ajuns la o asemenea discriminare "pozitiva" pe acest forum.

Vrei sa iti arat lista de rapoarte provenind de pe Politica/Istorie din pm?

Le numar pe cateva degete..

Nu tuturor ne permite timpul sa urmarim fiecare fraza de pe acele arii.

 

Vreau sa stiu de ce li se tolereaza minciuni si mojicii pentru care altii au primit ban definitiv de mult.

Vreau sa stiu cit li se va permite sa promoveze "pseudo-istoria" pe care o vor ei.

Ceea ce posteaza cineva este afirmatie pana la proba contrarie. Nu poti sa interzici cuiva sa isi expuna parerea vis-a-vis de istorie doar pentru ca nu esti de acord.

 

Vreau sa stiu de ce nici un moderator nu combina toate topicurile lor jenante intr-unul singur, pentru ca toate au in esenta aceeasi tema si acelasi scop: propaganda evreiasca si anti-romaneasca.

8)

 

Vreau sa stiu de ce nu se schimba numele sectiunii de istorie in "Evreii sint cei mai buni si mai destepti, romanii cei mai rai si mai prosti", ca de fapt asta a ajuns.

Lasa ca sunt si insulte la adresa evreilor... :lol2:

 

Mindru ca sint roman, florianb.

Si eu.

 

 

La astea am raspuns deocamdata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×