Sari la conținut
Forum Roportal
MIhaY.

Indragostit de ea

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

SALUT tuturor..ma numesc Mihai si am 14 ani.Sunt din Brasov.In urma cu 3 zile am intalnit o fata din cartierul meu pe strada.Ma jucam cu minge.Ea a venit la mine si mia luato din mana si mia aruncat-o inapoi.nU AM FACUT NIMIC..mAM UITAT IN SPATE SI mi-am CONTINUAT DRUMUL.asta sa intamplat in prima zi..a doua zi cand am intalnit-o m-a intrebat cum ma chema.eram cu niste amici.eu de emottii nu i-am mai raspuns.ea statea acolo intr-un loc..mam dus acasa si am scris pe o foaie id meu..dar nam avut curaj sa ma duc la ea sa il dau..daca nu ma placea?.acum nush ce sa fac..o vad zilnic dar nush ce sa fac.

 

P.S. Ea sta mereu cu alte 2 fete..din cauza lor nu am putut vb cu ea.

Da-ti si mie un sfat va rog..

 

SUnt nou pe site si inca nu stiu unde trebuie sa postez.sper sa fi postat bine:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, depinde de amandoi. Incearca sa vorbesti cu ea, din moment ce te-a intrebat cum te cheama, n-are cum sa nu te placa. Iar la varsta voastra, mai important e sa fiti prieteni, decat iubiti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mihai, aia cu mingea e un micut flirt nevinovat, iar faptul ca te-a intrebat cum te cheama nu inseamna ca te place. Si da, sunt de acord cu ideea cu inghetata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

un suc, o inghetata, faci sapaturi vezi ce gen de muzica ii place ca sa ai subiect de discutie, un compliment strecurat pe ici pe colo dar nu prea insistent ca sa nu te ia de pampi, cate un mic accident asa din intamplare , da sa fie o ciocnire lenta sa nu darami fata.....afla lucruri despre ea si foloseste-le :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai postasei o data povestea asta. Te rog sa n-o mai faci inca o data.

 

14 ani... :doh: tu nu ai admitere liceu.. ceva?

 

 

 

Am terminat clasa a VII-a.....nu am admitere liceu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×