Sari la conținut
Forum Roportal
marina

olimpiada

Postări Recomandate

:( baietii ne-au dezamagit azi la gimnastica! :?

 

 

 

 

 

 

 

----------------------------------

:?: important e sa fii vesel

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie mia placut primirea care li sa facut gimnastiilor de catre presedinde desi am vazut doar cateva secvente;) :( jocurile si prestatia gimnastilor nam prea urmarito tay tay

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Degeaba i-au primit asa daca in viitor tot in conditii mizere se vor antrena si tot asa puti bani vor primi!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta asa e .....romania continua sa fie o tara aiurea sper sa se schimbe ceva cat de repede ca de nu toti o sa mearga din tara asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Au fost destul de tari baietii!!! Nu ne-au dezamagit...ne-au demonstrat ca exista altii afoni care reusesc sa castige medalia de aur numai prin faptul ca reprezinta o tara. Oare cand vom ajunge si noi asa?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oare cand vom ajunge si noi asa?

 

Din pacate raspunsul la intrebarea ta este niciodata. Mie mi-a placut cum au evoluat baietii. Am fost placut surprins sa vad ca merg pe urma fetelor. Cine stie poate in China o sa luam mai multe medalii.

Cu totii am fi vrut sa luam mai multe medalii dar ca sa poti castiga (tu din Romania) trebuie sa fi mult peste nivelul celorlalti.

 

Apropo: asa m-a inervat sunca. Ma mir totusi ca nu i-au dat si la bara medalia de aur pentru exercitiul ala penibil. Rusul a fost mult peste el ce sa mai vorbesc de italian.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×