Sari la conținut
Forum Roportal
Iuliaaa C

Sasaiala

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am 16 ani si sunt sasaita . M-am saturat pur si simplu ca lumea sa ma priveasca ironic sau ciudat . As vrea sa.mi pun aparat dentar , dar oare s-ar corecta sasaitul ?! Iar pana acum nu am avut decat 4 iubiti . si niciodata nu i`am itnrebat ce parere au despre cum vorbesc . . Oare ce zice despre mine un baiat ? voi vati uita la o fta sasaita ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am aproape 25 de ani și sunt s

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am 25 de ani si am avut 2 iubite reale pana acum (cu care m-am intalnit personal) si una prin corespondenta si nu sunt sasait.

Asa ca tu la 16 ani cu 4 iubiti pana acum stai foarte bine comparativ cu mine, asa ca stai linistita.

Exista probleme cu adevarat grave care sa afecteze viata sociala, nu cred ca sasaitul este una dintre ele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai maaaaaaa......

Mie mi se pare cute.

Ma...dar nu mai excitant decat daca ai fi fost riri-ita.

Adica sa vohrbesti cu hr.

 

Cine te iubeste, te iubeste si cand vii transpirata de la serviciu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sssi ce daca esssti sssasssaita ? :doh: 4 iubiti ? Pai esssti sssuficient de trendy, ce nu iti ajunge ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si daca nu erai sasaita crezi ca aveai mai multi? Nu vad in asta o problema absolut deloc, din contra, esti mai deosebita fata de altele.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani si sunt sasaita . M-am saturat pur si simplu ca lumea sa ma priveasca ironic sau ciudat . As vrea sa.mi pun aparat dentar , dar oare s-ar corecta sasaitul ?! Iar pana acum nu am avut decat 4 iubiti . si niciodata nu i`am itnrebat ce parere au despre cum vorbesc . . Oare ce zice despre mine un baiat ? voi vati uita la o fta sasaita ?

Cand eram de varsta ta, imi doream sa fiu raraita. Mi se parea ceva deosebit. Cum au spus si altii nu trebuie sa-ti faci griji, asta te face o persoana speciala. Iar cine se impiedica de caracteristica asta a ta nu merita osteneala.

Si la 16 ani sa poti spune ca ai avut 4 iubiti e ceva. Nu-ti fa probleme:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am 16 ani si sunt sasaita . ...

 

 

Chiar daca erai balbaita ... nu era nimic imposibil de trait cu asta!!!

 

Am avut vecini balabiti si cu alte defecte de vorbire, casatoriti si 2 copiii si nici ci-si faceau problema din asta. Pe noi restul ne considerau incapabili ca nu-i intelegeam ce vor sa ne spuna :doh: Copiii lor erau perfecti!!!!

 

Altii sint orbi si se bucura de viata!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×