Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu neaparat. Asta tine de noroc. E ca la 6/49.

 

Totusi fata e curajoasa. Sa lasi totul balta si sa te muti in orasul lui.

zapacita fata!...bravo ei,mi-ar place si mie una asa!

 

mie-mi plac fetele mai"in genul de mai sus"...domnule cand iubesc,apai iubesc;nu se-ncurca cu jumatati de masura!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu te vezi in postura de partener al ei? :flowers:

 

 

Daca nu era inchis topicul, puteam sa ne afisam si coafurile ... pentru concurs!!!

 

Concurs - Fii mandra cu freza ta!!! - la Timisoara , ---- un subiect sora cu cel de mai sus!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Oh, ce avalansa de rapunsuri. Nu reusesc sa le fac fata :flowers: Am sa incerc sa raspund pe cat posibil in ordine. Va multumesc pentru interes.

Intr-adevar ma ajuta sa postez aici si stiu ca la un moment dat o sa trebuiasca sa renunt si la asta. Imi dau seama ca am fost dependenta de el si ca sa scap, temporar, de dependenta de el ma refugiez in altceva. La inceput imi era frica sa deschid calculatorul, acum petrec destul de mult timp aici. Mai ies totusi prin lume, dar totul ma deprima. Oamenii care par feirciti intristeaza, oamenii tristi ma intristeaza.

 

De asta sunt oarecum mandra, ca am reusit sa il las. Stiu ca imi facea numai rau si am avut un moment mai curajos si am reusit sa ii pun capat. Sunt mandra si ca am reusit sa nu-l mai caut de mai bine de o saptamana si am reusit sa ignor un mesaj lipsit de interes de la el. Stiu ca oamenii din jur or sa se plictiseasca de mine in curand. Si observ ca ii deprim si pe ei. Imi spunea cumnata mea ca in ziua urmatoare dupa ce i-am plans pe umar a fost atat de deprimata si nu stia de ce. Mai e si insarcinata pe deaspura. Ma chinui sa ma concentrez la altceva, dar ma plictisesc repede si tot acolo imi zboara gandul si iar afisez o moaca trista si pierduta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie-mi place avatarul. E funny, chiar daca o arata pe una cu rimelul pana-n barba. E un semn bun, bine ca n-ai pus o poza de inspiratie emo, cu lame, sange si alte chestii. (Asta ca o paranteza :flowers: )

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
adica tu te vezi in postura de partener al ei? :flowers:

ca tot veni vb. de parteneri de pe net

imi inchipuiam o presupusa relatie...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
a... si eu la fel... :flowers:

foarte buna alegere :cheer:

 

Diana, ai facut o prostie cu despartirea asta. Vezi ce se mai poate face pentru impacare.

Parerea mea :doh:

 

rodicka, de ce crezi ca diana ar trebui sa continue o relatie in care ea sufera, in care el nu-i intoarce dragostea, in care el nu investeste nimic, in care el si-a pierdut interesul?

 

imi pare ca asa ceva nu ar merita nici daca erau din acelasi oras, daramite daca ea bate 700 de kilometri pentru el. iar el are alte treburi. de ce sa se impace?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiu ca oamenii din jur or sa se plictiseasca de mine in curand. Si observ ca ii deprim si pe ei. Imi spunea cumnata mea ca in ziua urmatoare dupa ce i-am plans pe umar a fost atat de deprimata si nu stia de ce. Mai e si insarcinata pe deaspura. Ma chinui sa ma concentrez la altceva, dar ma plictisesc repede si tot acolo imi zboara gandul si iar afisez o moaca trista si pierduta.

 

cum poti spune asa ceva...

nu ma plicisesc si dimpotriva ma binedispune topicul tau;vad o fata desteapta care pune capat unei relatii proaste

imi poti da id-ul tau de mess pe p.m. ?

cer prea mult?

Editat de buleala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×