Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Se cumpara, dar nu stiu nimic despre ea daca are sau nu efect .. poate o sa ma lamuresti tu pana la urma :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi'am cumparat recent o crema pentru indepartarea pistruilor.Se numeste ,,Crema pt albire cu extract de licviritie".Stiti cumva dak da rezultate?:-s

 

 

Daca este pentru indepartarea pistruilor, de ce se cheama pt albire ??? precis are clor sa decoloreze pielea/pistruii sa devii MAI alba ca Michael Jackson :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mi'am cumparat recent o crema pentru indepartarea pistruilor.Se numeste ,,Crema pt albire cu extract de licviritie".Stiti cumva dak da rezultate?:-s

 

 

Pentru ce sa ii indepartezi? De ce nu te placi/accepti asa cum esti?

 

Niciodata nu o sa pricep de ce unele isi baga silicoane, botox si alte prostii. Acu' vad ca e treaba cu pistruii foarte stresanta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai nu ii suport:D...si nu mai vreau sa ii am...ma dau cu mult fond de ten si m'am saturat.poate mai dispar din ei cu ajutorul cremei :))

 

 

Ah, folosesti si fond de ten? Ma rog, e alegerea ta chiar daca nu e una sanatoasa. Si dupa disparitia pistruilor ce urmeaza? Vreun implant ceva? :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu urmeaza :good:)) dar m'am saturat de ei...nu imi plac:))fara ei m'as simti perfect:))) b-)

 

Crede-ma, cine te iubeste te iubeste cu pistruii tai frumosi cu tot.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×