Sari la conținut
Forum Roportal
plarisa20

Mai exista iubire dupa o pauza?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

anonim a cerut mai multe detalii. recunosc am avut si eu o parte din vina k ii vroiam binele si stateam uneori cu gura pe el... da nu mi-a zis niciodata k il deranjeaza si nici cand l-am intrebat de ce s-a ajuns la despartire nu mi-a dat motivul asta...totusi eu cred k asta a fost cauza. se simtea sufocat desi el nu recunoaste.

 

 

dupa 2 zile de tacere ieri a vorbit din nou cu mine...si mi-a reprosat k eu nu dau nici un semn k el nu a putut da k avea abonamentul blocat si m-a intrebat dak sunt suparata pe el si mi-a zis ca el nu este asa cum din pacate m-a facut sa cred k este...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
anonim a cerut mai multe detalii. recunosc am avut si eu o parte din vina k ii vroiam binele si stateam uneori cu gura pe el... da nu mi-a zis niciodata k il deranjeaza si nici cand l-am intrebat de ce s-a ajuns la despartire nu mi-a dat motivul asta...totusi eu cred k asta a fost cauza. se simtea sufocat desi el nu recunoaste.

 

 

dupa 2 zile de tacere ieri a vorbit din nou cu mine...si mi-a reprosat k eu nu dau nici un semn k el nu a putut da k avea abonamentul blocat si m-a intrebat dak sunt suparata pe el si mi-a zis ca el nu este asa cum din pacate m-a facut sa cred k este...

 

Hai ca mai ai putin si ii pici in brate sigur, nu stiu de ce mai vrei sfaturi :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

as vrea sa nu-i pic in brate... pentru ca numai eu stiu cat am suferit din cauza lui si acum am impresia k el chiar isi bate joc de mine si de fapt nu vrea s mai fim impreuna ci doar asa sa tinem legatura. sa ma stie acolo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am impresia k el chiar isi bate joc de mine si de fapt nu vrea s mai fim impreuna ci doar asa sa tinem legatura.

Chiar asta e adevarul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai daca te intreaba ca esti suprata pe el, de ce nu recunosti?

da, domnule, sunt!

si de aia nu te sun.

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca te intreaba ca esti suprata pe el, de ce nu recunosti?

da, domnule, sunt!

si de aia nu te sun.

Chestia este ca nu poate sa-i spuna asta, este usor sa dai sfaturi din afara, cred ca daca era in stare sa o faca, o facea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chestia este ca nu poate sa-i spuna asta, este usor sa dai sfaturi din afara, cred ca daca era in stare sa o faca, o facea

Nu exista nu poate. Acuma, ca i-am spus noi ca trebuie sa poata, sa faca bine sa isi impuna sa si zica ce gandeste. :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Usor de spus, greu de facut, stiu asta pe pielea mea, de asta vorbesc

Nimic nu e usor pe lumea asta. Fapt ce, pentru mine, e un motiv de bucurie. Devin mai puternic si de sine statator. Nu raman la fundul nimanui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

stie ca sunt suparata... nu pot sa ii zic in fatza pentru ca oricat de puternica as fi l-am iubit si inca il mai iubesc desi stiu cat am suferit din cauza lui... din pacate nu pot sa pu piciorul in prag si sa zic gata s-a terminat definitiv nu te mai juca cu mine. nu pot si mi-e ciuda pe mine ca nu pot:(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×