Sari la conținut
Forum Roportal
Geo1000

Daca reincarnarea este reala, ce ati vrea sa fiti in viata viitoare?

Postări Recomandate

:yahoo: eu mi-am facut planuri cu colega mea...ne reincarnam drept 2 zeite puternice undeva cat mai departe de sistemul solar....apoi atacam Terra si o distrugem :tease: Dupa aceea ne luam 2 extraterestrii :) frumosi si destepti :bye: un mostenitor acolo..cu ten albastru-verzui :dance2: Mai cucerim cateva galaxii si vedem noi ce mai facem dupa :lol:

Editat de Supernatural_Vision

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..daca s-ar putea.. sa ma reancarnez in aceeasi fiinta...

 

hmmm ... o persoana cu posibilitati materiale enorme (asa cum toti isi doresc)

ok, dar s-ar putea ca intr-o viitoare viata sa nu-ti fie de prea mare folos ceea ce tu iti doresti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

interesanta intrebare.... cred ca as vrea sa traiesc in Egiptul Antic... sa fiu una din zeitele nemuritoare :doh:

Editat de sweet_florentia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sal, haideti sa vb.de ce credeti ca va fi dupa moarte..sunt curioasa sa aud si alte pareri, in afara de cele cu lumina de la capatul tunelului..

 

 

Sper sa fie bine :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
interesanta intrebare.... cred ca as vrea sa traiesc in Egiptul Antic... sa fiu una din zeitele nemuritoare :P

 

 

Un loc in care sa ne putem indeplini fanteziile toate... da,dar prefer ceva "muritor" 8) :doh:

Editat de AH45

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
o noua viata, ce altceva

vad ca esti foarte sigur cand afirmi acest lucru; de multe ori am fost tentata sa fac sedinte de spiritism, pentru a putea afla acest lucru, dar niciodata nu am avut curajul..banuiesc ca exista persoane care fac si acest lucru.. ideea e ca imi este f.f frica de acel moment ( finele vietii), de ceea ce o sa simt, de ceea ce o sa vad.. poate.. in acele momente.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×