Sari la conținut
Forum Roportal
The Bitch

Blocadele Israelului... Stiri curente & comentarii

Postări Recomandate

O chestie ce ma uimit insa si impresionat este o tara ca Grecia care de curand a fost in pragul falimentului national si a trebuit sa fie salvata de EU,a participat totusi in acest ajutor umanitar.Si asta in colaborare cu organizatii umanitare din Turcia,in ciuda faptului ca stim bine cata "iubire" exista intre cele doua tari. Bravo lor.

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Le mai dau evreilor si arabilor 10 ani.Cand Usa nu va mai fi putere mondiala,Chinezii o sa-i termine si pe evrei si arabi la ce foame de petrol au aia. M-am saturat de fitele lor!

Editat de FNF

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Le mai dau evreilor si arabilor 10 ani.Cand Usa nu va mai fi putere mondiala,Chinezii o sa-i termine si pe evrei si arabi la ce foame de petrol au aia. M-am saturat de fitele lor!

Vezi s-ar putea sa dea o fuga si pe la tine prin zona cand termina cu orientalii mijlocii.La cata varza si ceapa consuma,pazea...iar voi aveti berechet... :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Le mai dau evreilor si arabilor 10 ani.Cand Usa nu va mai fi putere mondiala,Chinezii o sa-i termine si pe evrei si arabi la ce foame de petrol au aia. M-am saturat de fitele lor!

 

Evreii au sute de rachete nucleare ascunse in desertul Neghev din Israel (se estimeaza ca ar fi aprox. 600, 10 focoase nucleare per an se produc). Doua puteri nucleare nu se vor ataca niciodata. Stiind asta, vei intelege de ce evreii isi permit sa faca orice fite doresc, pentru ca armata lor e formidabila. Sunt pe locul 4 ca putere nucleara montiala. Au 4 mii de tancuri Merkava, care e cam al doilea dupa tancul american Abrams. Iar alianta lor cu USA va dura atata timp cat mari miliardari evrei au afaceri in USA.

 

Nu inteleg de ce fratii arabi nu-i primesc undeva pe arabii din Gaza. ASa cum germanii si-au adus inapoi cetatenii din tarile estice si din Romania. CUmva lipsa de iubire? Ca evreii se iubesc intre ei. Arabii ce fac, nu se iubesc si ei? Sau ei se ocupa doar cu pedofilia lui mahomed.

Editat de Oneiros

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Insa am ajuns la saturatie, ca multi prieteni, sa tot auzim de "shoah" ca si cum e singurul genocid de pe planeta, ca si cum n-au fost ucisi si deportati si peste 1 milion de romani!

Iar de fiecare data cand incerc sa caut documente, justificari, cifre precise, constat cu stupefactie ca circula niste afirmatii nedovedite, iar daca pui intrebarea "si dovezile pt restul de 5 milioane de evrei unde sunt" nu ti se raspunde argumentat, ci cu injurii, acuzatii si urlete de antisemitism!

Poate ca nici nu sint dovezi.

De unde crezi ca a ajuns statul evreu sa numere citeva milioane de locuitori?

Probabil ca au umflat "evreieste" numarul de victime ale holocaustului.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inteleg de ce fratii arabi nu-i primesc undeva pe arabii din Gaza.

Eu nu inteleg de ce sa fie dati afara de unde locuiesc acum.Imi explici si mie? Fara texte biblice si acte de proprietate supranaturale invizibile.

 

Atunci sa mearga in Europa pe undeva si sa-ti infiinteze statul Israel. De ce nu in Romania? Sa va dea pe voi afara si sa va primeasca aia din republica Moldova ca tot romani sunt.

Editat de bydy
Scos citat off-topic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cultul Holocaustului este deja institutionalizat prin lege in majoritatea statelor europene. Numarul de morti nu poate fi contestat pentru ca risti sanctiunea legii. Ma intreb de ce un adevar istoric are nevoie de o lege care sa-l consfinteasca? Avem cumva o lege pentru a stabili ca Traian l-a invins pe Decebal?

Exista doua ratiuni pentru campania Holocaustului. O data ar fi stabilirea pozitiei de victima a evreilor, in orice context si indiferent ce ar face, inclusiv in prezent si a doua e patrimoniala, s-au platit si se platesc sume imense ca despagubiri pentru suferintele din Holocaust. Sunt sigur ca or sa se plateasca si peste 200 de ani stranepotilor celor din lagarele de concentrare...

 

Ne vedem in rai? :agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt sigur ca or sa se plateasca si peste 200 de ani stranepotilor celor din lagarele de concentrare...

De asta fi sigur.:agresiv:

Stra-stra-stra-stra-stra-strastranepotii nemtilor vor continua sa plateasca stra-stra-stra-stra-stra-stranepotilor evreilor....

Editat de Intifada

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu inteleg de ce sa fie dati afara de unde locuiesc acum.Imi explici si mie? Fara texte biblice si acte de proprietate supranaturale invizibile.

 

Se dau singuri afara prin comportamentul lor fata de evrei. Daca eu fac ca toti dracii pe forum, merit sa fiu dat afara, nu? Ai fi de acord cu asta. Ei, tot asa si cu arabii din gaza. In loc sa muneasca, sa profite de vecinatatea cu statul Israel, care i-ar fi putut ridica dtpdv, ei prefera sa faca pe gica contra. Si cum nu muncesc, nu sunt organizati, evident ca nu au ce putere militara sa aibe. ASa ca singuri isi fac viata un iad.

Editat de Oneiros

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De asta fi sigur.:agresiv:

Stra-stra-stra-stra-stra-strastranepotii nemtilor vor continua sa plateasca stra-stra-stra-stra-stra-stranepotilor evreilor....

Ai uitat de Romani,unguri samd! Se pare ca "poporul lui Dumnezeu" s-au folosit de bani murdari pentru a crea acel stat parazit numi Israel!

Dar trebuie sa spunem adevarul si despre ce ni s-a intamplat noua, despre romanii din Basarabia si Bucovina ce au luat calea Siberiei, dspre ceea ce s-a intamplat in timpul retragerii din Basarabia si Bucovina, despre prizonierii luati dupa 23 si multe altele

 

 

 

:agresiv:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×