Sari la conținut
Forum Roportal
Dinamovista

Cum sa... imi franjurez blugii

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna fetelor.Ajutorrrrr!!!! Vreau si eu sa tai niste blugi,mai exact sa ii franjurez.Mi-am luat de curand 2 perechi de blugi "rupti",imi plac la nebunie...am auzit ca si alte fete si au mai facut si singure...si ma bate si pe mine gandul...cum sa fac? am auzit ceva de lama......cu ce sa ii fac asa sa iasa frumos?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna fetelor.Ajutorrrrr!!!! Vreau si eu sa tai niste blugi,mai exact sa ii franjurez.Mi-am luat de curand 2 perechi de blugi "rupti",imi plac la nebunie...am auzit ca si alte fete si au mai facut si singure...si ma bate si pe mine gandul...cum sa fac? am auzit ceva de lama......cu ce sa ii fac asa sa iasa frumos?

Gasesti un mascul nesatul, si il pui sa ii smulga de pe tine. O sa iasa cei mai frumosi blugi rupti... :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gasesti un mascul nesatul, si il pui sa ii smulga de pe tine. O sa iasa cei mai frumosi blugi rupti... :bye:

 

 

Macho de tot trebuie sa fie, pe langa nesatul, ca sa rupa jeansul!!! :P in franjuri/zdrente ... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si sa iasa si frumos, estetic.....artistic, suav, shic.... :bye: :P :) :bye: :bye:

 

 

Daca creatorii de moda sint homo toti .... cineva trebuie sa fie si creativ sau ce palaria mea de pai fara franjuri :P

daca mai bea si una-doua pahare de ceva tare ... face din ei pantaloni din aia scurti de tot unde doar cureau vezi ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce dracu am spus asa de comic de va intreceti la glume pe seama subiectului nush...!!! :|

 

 

Bucura-te ca n-a ramas un topic de mana a II-a!!!

 

Eu am deja rupti si franjurati cateva jeansuri pe acasa de la copiii mei dar nu stiu cum au facut-o si nu mi-au raspuns pe telefon!!! stiu ca se vind si rupti in magazinele americane.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa ai rabdare sa le treaca, o sa vina cineva sa-ti raspunda si serios.

 

Eu nu stiu ce fel de franjuri vrei, ca ti-as spune. Pe vremea mea, ii taiam si scoteam pur si simplu atele, faceam franjurii cat ii vroiam de lungi si gata. Nu stiu acum cum e..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ama esti culmea....pe care vremea ta? spui asa de parc-ai avea 500 de ani...

 

btw....asta e chiar unica metoda de facut franjuri la blugi. nu creca trebe cursuri de specialitate, ci un strop de indemanare si imaginatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×