Sari la conținut
Forum Roportal
D'agostino

Despre prietenele fete

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

de ce ele ne dezamagesc?? eu de exemplu am avut prietene care dupa ce ne-am inteles bine timp de 4 ani s-au hotarat ca pur si simplu nu mai le plac cum sunt in momentul prezent si au considerat ca e momentul sa se schimbe adoptand un nou stil...stil la care eu sau altii nu s-au putut adapta.....si asa incetul cu incetul din buni priteteni ce eram si intalnirile frecvente pe care le aveam sa ajuns la nici o intalnire decat una la cel putin 2 luni si in rest dc erai norocos o conversatie pe mess odata la 3 sapt.....doar ptr ca eu nu am mai putut sa ma adaptez noii persoane rezultata din aceea schimbare.....o alta asa zisa prietena a sfarsit prin a ma si jigni in final nu foarte tare insa se vedea clar ca jignea pe cineva cu care era asa zis prieten de mai bine de 4 ani.....e chiar asa o gresala sa devii prieten cu o fata? ca baietii nu se rezuma la astfel de chestii....da nici ei nu calca drept.....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

care e problema ta de fapt?

oamenii iti vor sa alaturi atata timp cat vor avea ceva de impartasit cu tine.

in rest, nu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care e problema ta de fapt?

oamenii iti vor sa alaturi atata timp cat vor avea ceva de impartasit cu tine.

in rest, nu.

 

 

pai problema care e...te chinui sa intretii o relatie de prietenie...investesti timp...te simti bine cu persoanele implicate si in cele dein urma se termina prematur...chiar dc tu nu vrei....it kinda sucks no?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu sigur nu ai vrut mai mult decat prietenie dupa ceva timp?

Cred ca esti sufocant,parerea mea.

Si plangacios, si demanding.

 

 

 

draga pharrell.....idee e ca atunci cand nu reusesti sa devii iubitel ei sau relatia nu merge...ramane sa fi prieten cu ea....iar asta merge foarte bine ptr mult timp pana cand....nu e vb de a fi sufocant....dc vreme de 3 ani nu a avut nik....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da' s-o crezi tu!

Eu cu toate am ramas prieten, si ne place sa ne amintim cum ne-o trageam pe masina de spalat!

Vreme de trei ani te-a tolerat, acum uite ca nu te mai tolereaza.

Grow up.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
....nu e vb de a fi sufocant.... dc

 

 

Vezi ca imediat ajungi in topicul de "Barbati cu care sa n-ai NIMIC" ....

 

Femeia mereu iti va vorbi intr-o limba straina tie ... daca n-o intelegi ... e rau!!!

 

Nu exista prietenii de secole!!!! apare plictiseala cand nu se intimpla NIMIC!!!!!

 

La intilnire nu se merge decat de cateva ori la inceput si pe urma in pat direct, daca nu, o va invita altcineva!!!!

 

o persoana, un sarlatan dar interesant, cu papagal bun ... etc.

Editat de The Unknown

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce ele ne dezamagesc?? eu de exemplu am avut prietene care dupa ce ne-am inteles bine timp de 4 ani s-au hotarat ca pur si simplu nu mai le plac cum sunt in momentul prezent si au considerat ca e momentul sa se schimbe adoptand un nou stil...stil la care eu sau altii nu s-au putut adapta.....si asa incetul cu incetul din buni priteteni ce eram si intalnirile frecvente pe care le aveam sa ajuns la nici o intalnire decat una la cel putin 2 luni si in rest dc erai norocos o conversatie pe mess odata la 3 sapt.....doar ptr ca eu nu am mai putut sa ma adaptez noii persoane rezultata din aceea schimbare.....o alta asa zisa prietena a sfarsit prin a ma si jigni in final nu foarte tare insa se vedea clar ca jignea pe cineva cu care era asa zis prieten de mai bine de 4 ani.....e chiar asa o gresala sa devii prieten cu o fata? ca baietii nu se rezuma la astfel de chestii....da nici ei nu calca drept.....

Fetele nu caută neapărat prieteni adevăraţi

Editat de Neculaiul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu-mi place cand generalizati. Mie mi s-a intamplat exact invers. Sa am prieteni (apropiati) care sa se planga la mine la nesfarsit, iar eu nu mai apucam niciodata sa-mi zic problemele (tre sa fie reciproc, nu? la asta-s buni prietenii). Cand incepeam si eu sa imi vars oful, se legau de ceva si reincepeau cu ale lor. :) Si nu cu unul mi s-a intamplat asa. Cu mai multi. Eu nu am prietene femei, am doar una singura. Imi place camaraderia barbatilor. Dar de cele mai multe ori i-am ascultat eu pe ei.

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×