Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut! Am 20 de ani si cu toate ca am avut pana acum 3 relatii stabile nu pot spune ca am fost vreodata indragostit sau ca am iubit... Sunt de felul meu un tip rational care nu isi pierde capul prea repede si se pare ca nici la capitolul iubirilor "paimase" nu prea mi-am pierdut capul. Citesc problemele multora de pe forum si parca imi doresc sa pot iubi si eu patimas, sa imi pierd putin mintile, sa nu pot sa dorm noaptea si sa am fluturi in stomac:) In plus stau si imi fac griji ca poate si cand ma voi casatori o voi face cu jumatate de inima... Curiozitatea mea e sa aflu daca mai sunt persoane de genul meu care se indragostesc greu spre deloc:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici eu nu dau prea mult pe imaginatii pe teme dragostei patimase!!!

Cred ca ... daca nu vine natural sa-l simti ... nu e vina ta.

 

Si mai e o vorba americana, decat o dragoste din asta fara suflet/viata, mai bine o imbratisare!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai doar 20 de ani, esti ok.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai doar 20 de ani, esti ok.

 

 

Vad si eu ca azitazi la 20 de ani au deja in spate o experienta de viata serioasa!!!

Eu am avut cateva cunostinte care nici nu m-au interesat, nu relatii :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Depinde de fiecare. Dar, zic eu, daca nu te-ai indragostit pana la 20 de ani e motiv de bucurie, nu de suparare. Eu n-am avut norocul asta, mi-am pierdut capul de tanara.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Depinde de fiecare.

 

 

Greu s-a legat de mine chestia asta, averea nu m-a interesat, voiam o dragoste ca-n romane si era cam lipsa de articolul asta in zona ... precis mereu am citit alta carte decat trebuia!!! ca era vorba de Londra sau de Paris mereu. Cand in final am citit si ceva intimplare la Bucuresti, eroina s-a spanzurat de singuratate ca era santajata.

Atunci am realizat ca adevarata dragoste pentru mine doar AFARA exista.

Eu si azi spun Hello cu greu la cineva care nu-mi place cat-decat!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Observ ca se raspunde repede pe forumu asta ceea ce ma bucura. Nu consider ca ce am zis mai sus reprezinta o problema sau o calitate a mea asadar nu astept mesaje de consolare de genul stai linistit(nu ma agit in nici un fel) sau urari de bafta. Repet era o curiozitate in privinta existentei unor caractere similare cu al meu, si nu un strigat de ajutor:) oricum va multumesc pentru raspunsuri indiferent de natura lor:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Inca un lucru, si persoanele ationale se pot indragosti. Nu cred ca sunt stari diametral opuse :lol:

Editat de Tina_Stanciu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Observ ca se raspunde repede pe forumu asta

 

 

Vezi ce Task Group s-a format pentru aceasta conditie??? nu pentru consolare, plans sau de mila ci povestire!!!

Nu este nici o problema aici, doar dezbatem ideea daca iubim ... si pentru ce :lol:

Totusi sa fi atent cu ea, sa nu se simta singura in compania ta!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×