Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Eu nu am fost incantata de sezon in general. Nu cred ca ultimul episod imi va accentua dezamagirea, pentru ca nu prea ma astept la nimic senzational. Mi se pare ca au facut ultimul sezon in graba, de mantuiala, doar asa ca sa incheie repede lucrurile.

Mda intradevar , ai dreptate , au lalait-o in episodu' de sfarsit numa' cu cacaturi.....

Editat de Amuneth
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum am avut si eu timp sa vad ultimul sezon.

Cel mai de cacat final din toate cacaturile si din toate finalurile din univers.

Recomand fanilor serialului sa nu se uite la ultimul sezon, pentru ca le strica pe celelalte sase.

  • Upvote 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal mi-a placut si nu l-am vazut la vremea lui ci abia acum 1 luna l-am terminat dupa ce am adunat toate sezoanele la un loc.Intr-adevar ultimul sezon a fost mellow daca nu chiar lame!mai ales ultimul episod aiurea cu adunarea la masa de Thanksgiving :)

Lipseau indienii insa!Macar indieni vampiri sa dea acolo ceva mai palpitant si sa-i atace pe toti la masa sa le rupa gaturile :)

In fine...tipic Tinseltown!

 

Serialul meu favorit in acest moment este Black Sails!COLOSAL si extraordinar de bine jucat,nu pt ca am lucrat putin la el ca artist creind concept art pt personajele principale-cu care eventual am devenit si prieteni,in special Toby Stephens(Cap'n Flint)-ci pt ca e real ff bun si ma bucur ca are un succes enorm in USA.Nu stiu daca e in RO?O fosta colega de liceu(Tonitza)care e  costume and production designer,Marina Draghici)a creat absolut toate costumele serialului si a facut o treaba minunata.E fff talentata!Deci...romanii sunt mari haha.Gata cu lauda acum.

 

Alte seriale excellent mai sunt si Justified,Vikings desigur,Arrow,Blacklist,Person of interest,The Americans,Game of Thrones desigur.

 

Dar acum am descoperit 3 seriale de prin 2007-2014 franceze de care nu stiam si imi plac enorm de mult.Daca aveti posibilitatea sa le vedeti:Braquo,Mafiosa si Engrenages.

 

Acestia sunt: Toby in rolul lui Flint,Zach in rolul lui Vane,Sean(colosal amic)in rolul lui Guthrie,Clara in rolul lui Anne Bony

 

 

 

 

 

post-324011-0-99926900-1427039704_thumb.jpg

post-324011-0-30251200-1427039764_thumb.jpg

post-324011-0-38778900-1427039914_thumb.jpg

post-324011-0-21411500-1427039936_thumb.jpg

  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×