Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Am vazut si eu primele 2 sezoane. Mi-a placut foarte mult serialul, abia astept sa-l vad si pe al 3-lea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din sezonul 3 am vazut si ep.20, urmeaza unul lung 21-22 cu sfarsitul de sezon si apoi sigur sezonul 4!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din sezonul 3 am vazut si ep.20, urmeaza unul lung 21-22 cu sfarsitul de sezon si apoi sigur sezonul 4!

 

era de asteptat sa apara sezonul 4, ca altfel nu vreau sa-mi imaginez ce sfarsit i-ar fi putut face.

ii bine ca pana la urma il continua. dupa terminarea sezonului 2 circulau zvonuri conform carora producatorii se gandeau sa opreasca filmarile, datorita costurilor ridicate. dar se pare ca pana la urma au fost de acord sa continue. este chiar interesant serialul si ce imi place cel mai mult ii ca iti putin de gandit. plus ca unele experimente pe care le face walter, s-au facut si in realitate, adica sunt anumite parti care desi par foarte sci-fi, nu sunt. dar sunt putine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am terminat sezonul 3, cu ep.21 si 22, in care cele doua universuri paralele puteau sa se distruga reciproc, dar in final au inteles ca nu pot supravietui unul fara celalalt si coopereaza la refacere!

Insa Peter dispare, observatorii spun ca si-a indeplinit rolul!

Sa vad si cele 4 episoade din sez.4!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Se pot vedea online episoade din sezonul 4.

Te rog frumos, da-mi si mie un link pe PM de unde le pot viziona!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vizionat si cele 4 episoade din sezonul 4, actiunea se reia aproape ca in sezonul 1, dupa 3 ani de la disparitia lui Peter, universurile paralele comunica si se "ajuta", cu retinerile de rigoare, insa Peter Bishop sigur va reveni!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In total sunt 22 de episoade in sezonul 4, dintre care 14 s-au difuzat deja. Restul urmeaza pana la sfarsitul sezonului pe 11 Mai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×