Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"Dacă te iei după el, e doar "un băiat sărac, care

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, sunt extrem de pretentiosi .De la persoana pe care o alege sa-i fie alaturi si pana la ultimul fir de par care daca nu-i sta cum trebuie s-a dus ziua de rapa :huggles: asta nu este neaparat generala

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
BERBEC

 

Va urma Taur

 

538242xcsoprui52.gif

 

Cum să recunoaştem un Berbec

 

.

 

ma regasesc perfect in femeia berbec descrisa aici :)

Editat de Burel001
Editat citarea in extenso a unui post exagerat de lung

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, sunt extrem de pretentiosi .De la persoana pe care o alege sa-i fie alaturi si pana la ultimul fir de par care daca nu-i sta cum trebuie s-a dus ziua de rapa :spiteful: asta nu este neaparat generala

 

nu chiar....eu de ex nu tin foarte mult cont de aspect...mai mult de ce are in cap...vreau pe cineva cu care sa comunic, de la care am ceva de invatat si pe care la randul meu sa o invat...nu pe cineva care ma aproba la tot ce spun si ma asculta orbeste = doll

 

PS: eu sunt DevilMayCry

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt Peste dar am cunoscut persoane din zodia asta. E uimitor cate din cele enumerate mai sus sunt mai mult decat aplicabile. In special cea cu privitul lumii prin lentile roz-bombon si evitarea la modul general.

Eu sunt in zodia pesti,dar nu cred ca are relevanta.Mi-e cam greu sa cred ca eu si cei inca 30 de milioane nascuti in aceeasi zodie de pe suprafata pamantului impartasim aceeasi model.Cred ca e destul de absurd nu?

Editat de Joss

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×