Sari la conținut
Forum Roportal
Phoenix07

Ritualuri cu sigilii demonice

Postări Recomandate

De cand sunt eu pe forumul asta,am vazut mai multe topicuri cu subiectul asta...nici unul cu subiectul "ritualuri/metode de a invoca ingerii".

Se presupune ca ingerii sunt foarte binevoitori si dornici sa ajute...insa nu pentru a face rau cuiva.

Nu te cred ca ai un interes pur "stiintific".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil ai niste probleme aparent fara iesire si te gandestisa aplici si metoda asta.

 

mai degraba FACE REALITY, man.

 

cu cat vei avea impresia ca te documentezi mai mult, cu atat te vei scufunda in mocirla dejectiilor spiritiste care-ti vor tortura sufletul si mintile prin inutilitatea lor.

 

 

spor la treaba.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De cand sunt eu pe forumul asta,am vazut mai multe topicuri cu subiectul asta...nici unul cu subiectul "ritualuri/metode de a invoca ingerii".

Se presupune ca ingerii sunt foarte binevoitori si dornici sa ajute...insa nu pentru a face rau cuiva.

Nu te cred ca ai un interes pur "stiintific".

 

 

e adevarat ca n-am nici un interes "stiintific", dar pentru linistea sufletului meu haituit as vrea sa vad in ce constau aceste ritualuri si cam pana unde pot ele ajunge

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
as vrea sa vad in ce constau aceste ritualuri si cam pana unde pot ele ajunge

Nu conteaza ritualul, important este sa stii dinainte ce invoci si care sunt consecintele, bune sau rele, pentru ca altfel te-ai ars, chiar daca invoci draci sau ingeri!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca ti-ai acorda putina atentie si grija ai pune problema altfel.

 

eu iti propun sa deschizi un topic la psihologie sau unde crezi tu ca merge si sa incerci sa explici, sa definesti ce te chinuie, sa povestesti, sa scoti afara ce te doare. ai sa vezi ca-ti va fi mai de folos decat sa te lupti cu demoni imaginari, inventati.

 

just try it.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ti-ai acorda putina atentie si grija ai pune problema altfel.

 

eu iti propun sa deschizi un topic la psihologie sau unde crezi tu ca merge si sa incerci sa explici, sa definesti ce te chinuie, sa povestesti, sa scoti afara ce te doare. ai sa vezi ca-ti va fi mai de folos decat sa te lupti cu demoni imaginari, inventati.

 

just try it.

 

 

 

Merci, dar eu nu sunt genul de persoana care se destainuie cuiva, nu o fac in fata nimanui, poate doar in fata constiintei. A fost o perioada cand spuneam tot ce aveam pe suflet cuiva anume, dar acel cineva s-a dus si parca mi-a luat cu el dorinta de a mai impartasi ceva...

 

 

Nu conteaza ritualul, important este sa stii dinainte ce invoci si care sunt consecintele, bune sau rele, pentru ca altfel te-ai ars, chiar daca invoci draci sau ingeri!

 

 

Tocmai asta vreau sa stiu...urmarile unor astfel de ritualuri

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cei mai multi dintre noi am facut ce io ti-am propus. nu este cineva sa regrete.

 

daca nu vrei, repet....spor la inventat draci si entitati si razboate sfinte cu ei.

 

your choice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei mai multi dintre noi am facut ce io ti-am propus. nu este cineva sa regrete.

 

daca nu vrei, repet....spor la inventat draci si entitati si razboate sfinte cu ei.

 

your choice.

 

 

Fara suparare, dar nu eu m-am apucat de inventat draci si alte chestii si nici n-am sa o fac, eu doar eram interesat pe tema aceasta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

inainte de-a cauta nusce informatiide care zici tu, daca tot te-ai logat aci, icearca sa cunoti pe unu, pe altu, RELAX si simte-te bine.

 

si alea grele care te muncesc le mai poti mana umpic.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca intrebarea e potrivita topicului dar...

 

Ati patit vreodata ca dupa ce va rugati, de exemplu sa spuneti Tatal Nostru sa visati cu ochii deschisi cadavre care merg prin casa la 12 noaptea?

Va spun ca la o varsta de 8 ani sa vezi astfel de lucruri nu e tocmai usor..te marcheaza pe viata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×