Sari la conținut
Forum Roportal
Gabystelistu95

Un coleg isi bate joc de mine zilnic

Postări Recomandate

la scoala, un coleg de la mine din clasa care este rrom, nu ma lasa niciodata in pace, isi bate joc de mine, ma impinge, mi-a tras pantalonii jos in timp ce nu il vedeam chiar in hol si toti au ras de mine, da in mine iar eu daca incerc sa dau si eu in el atunci el vrea sa ne batem, iar mie nu imi place sa ma iau la harta cu el, mi-a pus piedica cand coboram scarile, imi da mereu pumni in umar, mai mult in zona ficatului :pardon: desi vroiam sa ii spun dirigintei despre asta dar daca ii spun, isi aduce tiganii chiar langa blocul meu si ma bat rau de tot atunci cand ies afara, ce sa fac? raspundeti cat mai repede va rog :roll: din clasa a 5-a incepea sa isi bata joc de mine :jester:

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cati ani esti si de unde esti?

 

am faflat cati ani ai :pardon:

 

 

spune de unde esti :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ai tu o slabiciune pe care el ti-a aflat-o. E cam greu sa opresti asa ceva odata ce a inceput. Ai grija sa nu devina un fenomen general si sa inceapa toti sa te necajeasca.

Incearca sa-l ignori si daca nu merge, incearca sa te porti prieteneste cu el. Daca iti da una peste umar, tu bate-l prieteneste pe spate si ia-o drept o gluma. Zambeste-i si nu-l lasa sa vada ca te streseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ai tu o slabiciune pe care el ti-a aflat-o. E cam greu sa opresti asa ceva odata ce a inceput. Ai grija sa nu devina un fenomen general si sa inceapa toti sa te necajeasca.

Incearca sa-l ignori si daca nu merge, incearca sa te porti prieteneste cu el. Daca iti da una peste umar, tu bate-l prieteneste pe spate si ia-o drept o gluma. Zambeste-i si nu-l lasa sa vada ca te streseaza.

am incercat sa ma port prieteneste si ca un smecher dar el incepe sa ma injure si ma bate si mai rau daca ma dau la el ca un prieten sau mai stiu eu cum :pardon: nu pot nici sa il ignor pentru ca el vine la mine fara motiv si incepe sa ma batjocoreasca

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mdea... nu stiam :pardon:

 

uite cum sa faci,fati prieteni in clasa....fati prieteni asa buni incat sa iti ia apararea,nu o sa mai aiba tupeu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am incercat sa ma port prieteneste si ca un smecher dar el incepe sa ma injure si ma bate si mai rau daca ma dau la el ca un prieten sau mai stiu eu cum :roll: nu pot nici sa il ignor pentru ca el vine la mine fara motiv si incepe sa ma batjocoreasca

Dar de ce se ia tocmai de tine... :pardon:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar de ce se ia tocmai de tine... :pardon:

pentru ca sunt cel mai scund din clasa, si pentru ca am corpul mai slab

mdea... nu stiam :biggrin2:

 

uite cum sa faci,fati prieteni in clasa....fati prieteni asa buni incat sa iti ia apararea,nu o sa mai aiba tupeu :wink:

pai nu am prieteni, toti colegii sunt de partea lui (evident ca unii colegi nu imi fac nimica) si nu am cu cine sa ma imprietenesc :jester: :roll:

Editat de Gabystelistu95

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ba ai! dar nu stii sa iti faci... Eu pana si dusmanii am reusit sa mii fac prieteni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×