Sari la conținut
Forum Roportal
Tarotkitty

Tarot Kitty

Postări Recomandate

Numele meu este Cristina , sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.

Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/

post-290580-1274356348_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numele meu este Cristina , sunt aici sa va citesc cartile. Va pot ajuta sa faceti schimbarile care sunt potrivite. Fac preziceri detaliate pentru viitor. Raspund intrebarilor, telul meu este sa luminez si sa inspir. Cu totii suntem familiarizati cu ideea ca exista si altceva dincolo de realitatea simturilor si instinctiv ne luptam sa ajungem dincolo de aceste limitari. Cateodata ne agatam inimile de o anumita persoana, slujba, situatie si devenim captivi ai mintii pentru ca refuzam sa acceptam ca un anumit lucru nu se va intampla niciodata si continuam sa speram si sa pierdem timp pretios din viata, luni sau chiar ani, pana devenim cinstiti cu noi insine si acceptam adevarul situatiei noastre. Iar atunci, tarotul poate deveni folositor.

Pt. mai multe detalii va rog sa intrati pe site-ul http://tarotkitty.webs.com/

 

 

Te joci tu cu focul pana o sa te arzi si atunci deja va fi prea tarziu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tarotul...implica destinul,soarta...eu nu cred in destin nici in soarta...deci nu cred nici in tarot...mi se pare jaf pe fata tarotul :frusty:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum "stiu" cartile tale informatii despre mine, daca nu le ating?!

Nu pricep.

Nu cumva esti telepata?!

Editat de VictorN

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×