Sari la conținut
Forum Roportal
ousor

Amintiri din copilarie

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

mie imi placea sa disec rame...era asa de interesant tu o taiai si ea tot nu murea:))))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deci deja incepem sa discutam despre primele pusee de sadism...evident, orice isi are radacinile in copilarie. :o:

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce? e destul de amuzant si de on topic:)) :o:

 

e o amintire frumoasa(pentru unele persoane) :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bingo!

Sa descriu si eu cum imi placea sa tin gaina la taiat sau iepurasul (inca_cald) la jupuit (dupa spintecare, ofc)t?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ieseam in parc cu bunica...si MEREU ma juleam! Ma dadeam in leagan pana ma plictiseam. Mai mult stateam singura...mai rar gaseam copii cu care sa-mi placa sa stau.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu nici pe departe nu sunt astea cele mai frumoase bucurii ale copilariei mele...amintiri frumoase sunt cele in care stateam pana seara tarziu sa jucam telefonul fara fir,de-a vati-ascunselea.flori fete si baieti si alte jocuri frumoase...care acum sunt inlocuite de jocurile pe calculator :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu nici pe departe nu sunt astea cele mai frumoase bucurii ale copilariei mele...amintiri frumoase sunt cele in care stateam pana seara tarziu sa jucam telefonul fara fir,de-a vati-ascunselea.flori fete si baieti si alte jocuri frumoase...care acum sunt inlocuite de jocurile pe calculator :rot:

da,ce frumos era cand ne jucam dea vati-ascunsea,si ne speriam unu pe altu din cand in cand,cand stateam toata ziua si jucam carti,cuci si alte chestii,cand ne certam si ne spargeam capetele intre noi si a 2 a zi ne impacam :o: :lol: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io ingropam toate mortaciunile. Inclusiv cele calcate de masini. Inclusiv sobolani. Da inmormantare din aia ca la carte, cu bocitoare, cruce si tot tacamu chit ca mereu se gasea un prost care sa le dezgroape. Idiotu..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×